Политикаukrrain.comAug 15

Меркель планує обговорити з Зеленським питання тиску на Віталія Кличка - Ніколаєнко

nk_hauz/JIojlI77R.jpeg

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель під час офіційного візиту до Києва має намір серед іншого обговорити ситуацію, що склалася навколо мера Києва і голови Київської міської держадміністрації Віталія Кличка. Про це, посилаючись на свої джерела, розповів народний депутат Андрій Ніколаєнко 12 серпня в етері каналу "Україна 24", пише видання Gordonua.

"Симптоматично те, що Меркель приїжджає за день до Кримської платформи. Це сигнал того, що вони не бачать рішення поки навіть близько в питаннях Криму і не хочуть брати на себе відповідальність на рівні канцлера. Добре було б, якби змогли знайти аргументи, щоб вона була 23-го. Вона фактично їде домовитися про суму "відкупних". Скільки задовольнить Україну за те, що ми погодимося з "Північним потоком – 2". За моєю інформацією, вона запропонує €0,5 млрд всього лише", – сказав нардеп під час обговорення запланованої на 22 серпня зустрічі Меркель з президентом України Володимиром Зеленським.

Нардеп від "Батьківщини" зазначив, що канцлерка має намір також говорити і про імплементацію "формули Штайнмаєра".

"Хоч як вона хотіла б поставити крапку, вони розуміють, що не вийде імплементації. І такий інсайд: однозначно знаю, що німецька сторона ставитиме питання щодо Кличка. І це неприємний сюрприз для української сторони. Буде сигнал, що те, що відбувається з Кличком і його командою, не розглядають як суто економічну обставину, а можуть трактувати – якщо цього не припинять – як політичне переслідування", – зазначив Ніколаєнко.

Нардеп не уточнив, які саме питання щодо Кличка збирається порушити Ангела Меркель, проте останнім часом активно обговорюють можливість розділення посад голови КМДА і мера Києва.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!