Политикаukrrain.comAug 15

Меркель планує обговорити з Зеленським питання тиску на Віталія Кличка - Ніколаєнко

nk_hauz/JIojlI77R.jpeg

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель під час офіційного візиту до Києва має намір серед іншого обговорити ситуацію, що склалася навколо мера Києва і голови Київської міської держадміністрації Віталія Кличка. Про це, посилаючись на свої джерела, розповів народний депутат Андрій Ніколаєнко 12 серпня в етері каналу "Україна 24", пише видання Gordonua.

"Симптоматично те, що Меркель приїжджає за день до Кримської платформи. Це сигнал того, що вони не бачать рішення поки навіть близько в питаннях Криму і не хочуть брати на себе відповідальність на рівні канцлера. Добре було б, якби змогли знайти аргументи, щоб вона була 23-го. Вона фактично їде домовитися про суму "відкупних". Скільки задовольнить Україну за те, що ми погодимося з "Північним потоком – 2". За моєю інформацією, вона запропонує €0,5 млрд всього лише", – сказав нардеп під час обговорення запланованої на 22 серпня зустрічі Меркель з президентом України Володимиром Зеленським.

Нардеп від "Батьківщини" зазначив, що канцлерка має намір також говорити і про імплементацію "формули Штайнмаєра".

"Хоч як вона хотіла б поставити крапку, вони розуміють, що не вийде імплементації. І такий інсайд: однозначно знаю, що німецька сторона ставитиме питання щодо Кличка. І це неприємний сюрприз для української сторони. Буде сигнал, що те, що відбувається з Кличком і його командою, не розглядають як суто економічну обставину, а можуть трактувати – якщо цього не припинять – як політичне переслідування", – зазначив Ніколаєнко.

Нардеп не уточнив, які саме питання щодо Кличка збирається порушити Ангела Меркель, проте останнім часом активно обговорюють можливість розділення посад голови КМДА і мера Києва.

💬 Последние комментарии
ера
твоя цитата..." ИЛИ РАДУЮТСЯ тому, что другие не принимают нашей радости -так что ли?" ...Боже упаси....как такое ...могло в голову "приЙти"...а потом говоришь,что не наговариваем....ВОТ ПРИМЕР...на "ровном месте"...
ера
Моя цитата..."...не могу понять идиЕтов, которые бьют себя в грудь, доказывая всем ...как радуются они Успехам ВЯСЕЛОГО, обвиняя при этом в противоположном других..."...а так...понятно...?
Игбун Хохлов
Она сама носорог из семейства носорогов. Судя по ее еблыччу, у них в Вовой инцест.
Кинозритель
А где же, собственно, шедевр режиссёра с мировым именем - Сенцова, с многообещающим названием "Носорог"? Чего стесняться - современная украинская киноклассика, хуле?
Доброзычлывый украинець
Униатов скоро вывезем мощами в Ватикан к ПАПКЕ. Готовятся пусть великий рукоблуды и гомолюбы. Радует что эти ублюдки со всеми отбросами Украины, отрыжка нации - нацыками и необританские
Антиелена
А ты, пидарша вылизываешь анус амеровским уродам, всячески молишься на них, хотя они ни хера хорошего не сделали твоей же стране. Не ошибусь, если скажу, что у тебя трусы звездно-полосатого цвета. Ты боготворишь эту тряпку )))
ТАмара
Расстрел ЗЕДУРКУ и ПЕТРУЧЧО. Предлагаем восстановить смертную казнь за вредительство народу и государству.
Авторские статьи