Меркель пообіцяла Ердогану додаткові кошти для допомоги біженцям
Политикаwww.dw.com25 января 2020

Меркель пообіцяла Ердогану додаткові кошти для допомоги біженцям

Анґела Меркель заявила, що ЄС може надати Туреччині додаткові кошти для допомоги сирійським біженцям. Вона також не виключила виділення Берліном допомоги на будівництво притулків для біженців на півночі Сирії.

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) у п'ятницю, 24 січня, пообіцяла президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану можливе збільшення коштів ЄС для допомоги біженцям, яких прийняла Туреччина.

"Я цілком можу уявити, що ЄС надасть підтримку понад суму в двічі по три мільярди євро", - сказала Меркель після зустрічі з Ердоганом у Стамбулі, цитує агентство новин AFP. За її словами, це питання обговорюватимуть на рівні ЄС. "Те, що робить тут (прийом біженців. - Ред.) Туреччина, заслуговує на повагу", - наголосила канцлерка.

Нагадаємо, Євросоюз раніше погодився надати фінансову підтримку Туреччині для допомоги сирійським біжецям, які знайшли притулок в країні, в розмірі шести мільярдів євро. Як Меркель, так і Ердоган зауважили, що ці кошти йдуть не турецькій державі, а головно неурядовим організаціям для опіки та забезпечення шкільної освіти для сирійських біженців. 

Крім того, Меркель пообіцяла Туреччині допомогу від Берліна в будівництві притулків для біженців на півночі Сирії. "Я можу уявити, що ми можемо надати німецькі кошти на цю гуманітарну акцію", - цитує канцлерку агентство Reuters. Утім, зазначила Меркель, усі переселення в створену Туреччиною "зону безпеки" на півночі Сирії повинні бути узгоджені з Агентством ООН у справах біженців.

До цього Німеччина та ЄС надавали кошти Анкарі на підтримку сирійських біженців на території Туреччини. Якщо обіцянка  Меркель стосовно будівництва притулків буде втілена, то це стане першим випадком фінансування заходів Анкари на півночі Сирії. Внаслідок військової операції Анкара звільнила частину півночі Сирії від курдських загонів самооборони (YPG), яких в Туреччині вважають терористичними, та оголосила про створення "зони безпеки".

У березні 2016 року ЄС і Туреччина уклали угоду, яка передбачала надання мільярдної фінансової підтримки Анкарі в обмін на допомогу у вирішенні кризи біженців. Утім, останнім часом кількість мігрантів, які прибувають на грецькі острови з Туреччини, знову зростає. Раніше Анкара неодноразово заявляла, що ЄС не виконує взяті на себе зобов'язання в рамках угоди, та погрожували розірвати її.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Sars-cov-2
Галичанский скот,не астанавливайтесь.
Весёлый Роджер
Ильюхин2, спасибо за наводку, ну что тебе сказать - интересно, но УВЫ! я полный профан в данной теме генетики, не хочу высказываться и быть похожим на здешних всезнаек, тебе известных. И я не понимаю, как можно сейчас жить без ГМО – это нереально, или ехать в Сибирь, в землянку, хотя и там не избавишься от этого. Даже если будешь там ловить рыбу, где уверенность, что она не съела хлебушек с ГМО выброшенный туристами, ну и тд - вариации на эту тему. Так что всё очень грустно! А тут ещё нищеброды скакучии захотели разом стать бохатыми за чужой счёт. Готовые, лезть по головам своих близких и убивать ради этого. Одна печаль в жизни!
Илья
Из Китая тоже плохие новости. Закупил Китай у России 1,6 миллионов тонн с поставкой в ближайшие недели. Так что влажные мечты украинских нацистов о поражении России так и остались влажными мечтами. Россию завалить , это вам не ешака купить.
ТАКИЕ ОНИ УКРЫ ПОДЛЫЕ
У украины руки по локти в крови и отмыться ей не удастся! Заразившись вирусом укры будут пытаться заразить как можно больше людей, но лечиться самим ума не хватит!
ОНИ НЕ МОЮТ РУКИ
У украины руки по локти в крови и отмыться ей не удастся!!!
Shadows of Deep Purple
Она же дура, ребята, лучше всего свидомое говно не трогать, само исдохнет.