Міграційна політика Італії руйнує єдність Європи - ЗМІ

14.06.2018 21:34 ua.news
Відмова Італії прийняти судно з більш ніж 600 мігрантами може зруйнувати і так крихку єдність Європи.

«Очевидно, що проблема міграції викликає серйозні розбіжності», – вважає директор брюссельської організації «Брейгель» Гунтрам Вольф.

І так напружені стосунки між європейськими країнами вилилися у відкриту конфліктну ситуацію після подібних заяв Італії, пише Bloomberg. Міграційна криза 2015-2016 років значно послабила європейську єдність і до сих пір це питання викликає безліч розбіжностей.

Повідомляється, що ця конфліктна ситуація трапилася якраз у той період, коли ЄС намагається показувати згуртованість перед зовнішньою повісткою і такими викликами як Brexit, торгова політика США і вплив КНР. При цьому, ЗМІ зазначають, що проблемна суперечка може мати далекосяжні наслідки, аж до руйнування нестійкого альянсу між південноєвропейськими країнами, якого і домагається президент Франції Еммануель Макрон, що просуває політику посилення Європи.

Видання пише, що у Європі по-різному дивляться на проблему міграції: дехто вважає, що потрібно зміцнити зовнішні кордони союзу, щоб мігранти не потрапляли у Єврозону, а інші країни гадають, що потрібно рівномірно розподіляти кількість приїжджих між усіма країнами.

Раніше повідомлялося, що прем’єр Італії Джузеппе Конте може скасувати візит до Парижу після того, як президент Франції Еммануель Макрон засудив відмову італійського уряду приймати судно «Aquarius» з 629 мігрантами на борту.

Комментарии

Добавить комментарий