Политикаsuspilne.media22 мар.

Міністерства переходять на віддалену роботу через посилення карантину в Києві — Немчінов

nk_hauz/-mwp-3inj_frmegfe5nf.jpg

Уряд рекомендував міністерствам та іншим органам виконавчої влади перейти на віддалену роботу через посилення карантину в Києві.

Рішення було ухвалено у зв'язку з тим, що 20 березня 2021 року Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій перевела Київ з 23 березня до "червоної" зони. Про це повідомив міністр КМУ Олег Немчінов.

"У зв’язку з цим, сьогодні під час позачергового засідання Кабінету міністрів України було прийнято протокольне доручення щодо рекомендації міністерствам та іншим органам виконавчої влади, які розміщені на території міста Києва, перевести роботу максимальної кількості працівників на віддалений режим роботи", — написав він.

Що відомо

Міністерство охорони здоров'я 22 березня оновило розподіл території України на карантинні зони. До "червоної" зони додалася Сумська область. Тепер у цій зоні перебувають Київ та сім областей.

21 березня Міністерство охорони здоров'я перенесло Київську область до "червоної" зони, 20 березня включило туди Одеську область, а 19 березня до цієї зони потрапив Київ.

У Києві відтермінували впровадження жорсткого карантину з 20 на 23 березня.

Уперше карантин в Україні запровадили ще з 12 березня 2020 року. Потім його неодноразово продовжували, а влітку перевили у форму адаптивного карантину з поділом регіонів на чотири зони. З 8 по 24 січня 2021 року в Україні діяли жорсткі карантинні обмеження з метою розвантажити медичну систему та зменшити хвилю поширення COVID-19.

17 лютого 2021 року уряд повернув адаптивний карантин, та продовжив його до 30 квітня.