Міністерства переходять на віддалену роботу через посилення карантину в Києві — Немчінов
Политикаsuspilne.media22 марта 2021

Міністерства переходять на віддалену роботу через посилення карантину в Києві — Немчінов

Уряд рекомендував міністерствам та іншим органам виконавчої влади перейти на віддалену роботу через посилення карантину в Києві.

Рішення було ухвалено у зв'язку з тим, що 20 березня 2021 року Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій перевела Київ з 23 березня до "червоної" зони. Про це повідомив міністр КМУ Олег Немчінов.

"У зв’язку з цим, сьогодні під час позачергового засідання Кабінету міністрів України було прийнято протокольне доручення щодо рекомендації міністерствам та іншим органам виконавчої влади, які розміщені на території міста Києва, перевести роботу максимальної кількості працівників на віддалений режим роботи", — написав він.

Що відомо

Міністерство охорони здоров'я 22 березня оновило розподіл території України на карантинні зони. До "червоної" зони додалася Сумська область. Тепер у цій зоні перебувають Київ та сім областей.

21 березня Міністерство охорони здоров'я перенесло Київську область до "червоної" зони, 20 березня включило туди Одеську область, а 19 березня до цієї зони потрапив Київ.

У Києві відтермінували впровадження жорсткого карантину з 20 на 23 березня.

Уперше карантин в Україні запровадили ще з 12 березня 2020 року. Потім його неодноразово продовжували, а влітку перевили у форму адаптивного карантину з поділом регіонів на чотири зони. З 8 по 24 січня 2021 року в Україні діяли жорсткі карантинні обмеження з метою розвантажити медичну систему та зменшити хвилю поширення COVID-19.

17 лютого 2021 року уряд повернув адаптивний карантин, та продовжив його до 30 квітня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.
Вперёд РОССИЯ
С ДНЕМ КОСМОНАВТИКИ! ГАГАРИН-ЭТО ЛЕГЕНДА.
е
т.е. грабеж нашей страны америкосами это оказывается такая помощь???? тогда почему от этой помощи положение в стране все хуже и хуже, а трепло? Ответ будет?