Міністр оборони і начальник Генштабу відвідали передові позиції українських військових у зоні ООС
Политикаua.interfax.com.ua19 марта 2020

Міністр оборони і начальник Генштабу відвідали передові позиції українських військових у зоні ООС

Міністр оборони України Андрій Таран і начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак здійснили дводенну поїздку в район проведення Операції об'єднаних сил на сході України, зокрема, ознайомилися з ситуацією на ділянках, де було проведено розведення сил та засобів.

"На командних пунктах і передових позиціях підрозділів об'єднаних сил міністр оборони і начальник Генштабу обговорили питання ефективної протидії збройним провокаціям противника та впровадження новітнього бойового досвіду у військах, а також ознайомилися із ситуацією з безпеки на ділянках, де проведено заходи із розведення сил та засобів", - йдеться в повідомленні на сайті Міноборони у четвер.

Зокрема, Таран відвідав передові позиції на найбільш напружених ділянках уздовж лінії розмежування, де ворог останнім часом проявляє найбільшу активність. Міністр запевнив, що результати візиту робочої групи оборонного відомства в райони проведення ООС будуть ретельно проаналізовані, на підставі чого буде ухвалено відповідні управлінські рішення.

Крім того, Таран і Хомчак під час поїздки оглянули військові інфраструктурні об'єкти, які вже створені, а також ті, що перебувають у стані будівництва або на стадії підготовки проектної документації: польові табори, військові містечка для частин і підрозділів, місцем дислокації яких визначені Донецька та Луганська області. Міністр оборони і начальник Генштабу ЗСУ, перебуваючи на об'єктах, оцінили переваги та можливі недоліки запропонованих рішень, обговорили варіанти з розміщення військ у пунктах постійної дислокації та вирішення соціально-побутових питань військовослужбовців і членів їхніх сімей.

Написать комментарий
Авторские статьи
Экономиканесколько секунд назад
Это очередная профанация. Экономист Алексей Кущ об инициативе Зеленского поддержать малый бизнес в карантин
Экономика26 минут назад
Приватизация Одесского Припортового завода. Часть 2. Конкурс давальческого сырья: Как легально «зайти» на завод и там остаться.
Общество34 минуты назад
Веселые истории о нас
Геополитика2 часа назад
Сонный Джо и слабый доллар: какое будущее теперь ждет американские финансы?
События в мире2 часа назад
Подробности убийства Фахризаде
Видео3 часа назад
Открытым текстом 27.11.2020 - Анатолий Вассерман
Политика4 часа назад
Украинский либерально-националистический кадавр нежизнеспособен
Геополитика4 часа назад
«Раскол станет ещё глубже»: что стоит за словами Трампа о готовности уступить Белый дом Байдену
Политика16 часов назад
Юлии Тимошенко - 60. Карьера, скандалы, тюрьма и семья. Всё о главной женщине украинской политики 6