Политикаrubryka.com17 мар.

Міністр оборони України вперше в історії здійснив візит до Японії

nk_hauz/-mvwgrdhrl75f9iffrzp.jpg

Міністра оборони України Андрій Таран перебуває з офіційним візитом у Японії, що є вперше в історії відносин двох держав.

Про це повідомила пресслужба Міноборони.

Перебуваючи у Токіо, Андрій Таран висловив переконаність, що цей візит надасть нового імпульсу розвитку двостороннього українсько-японського оборонного співробітництва.

Міністр оборони нагадав, що у 2018 році було укладено Меморандум про співробітництво у сфері оборони між Україною та Японією.

"Ми зацікавлені у співпраці з Японією — членом ООН, G-7, партнером НАТО та США за різними важливими напрямами. Розраховуємо, що взаємодія України та Японії з Альянсом, США та партнерами в ЄС і ООН може створити суттєві умови для протидії багатьом сучасним викликам і загрозам", — зазначив Андрій Таран.

Він додав, що Україна вдячна та високо цінує японську допомогу для військово-медичних закладів України. Загалом з 2016 року вона склала понад 3 млн. доларів США.

Під час візиту, очільник українського оборонного відомства відзначив, що наші країни солідарно дотримуються принципу непорушності міжнародно визнаних кордонів, та запевнив, що Україна поділяє позицію Японії щодо статусу "Північних територій" і вирішення територіального питання на основі декларації 1956 року, а також необхідності гарантування вільного та безпечного судноплавства у всіх водах відповідно до міжнародних угод.

💬 Последние комментарии
Флорин Курта
Думаю, что у тебя нет никаких доказательств. Людям, которые высказывают тезисы и не могут их доказать лучше не учавствовать в полемиках.
Флорин Курта
А что за наука такая? Наука совсем недавно утверждала, что щуки рождаются из водорослей.
---
это факт,доказательство которого может требовать или полный дурак или не очень хороший актер.Думаю что ты плохой актер.
Флорин Курта
Это не факт. Поэтому я и прошу аргументировать утверждение, то есть предъявить доказательства.
---
я вообще не называл людей. я называл национальности,причем научно признаными названиями.Тебе же нужно затаскать до блевоты тему .Я в этом участвовать не буду.
===
Это все равно как аргументировать что цифра 2 это цифра 2.Зачем нужно аргументировать известный факт??
---
честно говоря другого ответа не ожидал и даже не надеялся.А вопрос был не о русских прошлых и нынешних.И не о носителях языка.Вопрос был о украинцах-Кичится и гордится рэволюцией когда есть характерный пример французов ....я не знаю как это назвать корректно.Французы просто поняли ,что рэволюция привела к морю крови и появлению Наполеона как императора.И понадобилось усилия многих стран ,что бы его угомонить.Много усилий и опять море крови.Это история ...Поэтому прежде чем повторять лозунги нужно подумать и еще раз подумать.Но видимо это не о нас...Ты мне больше не интересен.
Авторские статьи