Міністр оборони: ЗСУ потрібна програма розвитку озброєння, а не закупівля для латання дірок
Политикаwww.unn.com.ua11 марта 2020

Міністр оборони: ЗСУ потрібна програма розвитку озброєння, а не закупівля для латання дірок

Збройним силам України потрібна технічна модернізація та продумана програма розвитку озброєння, а не безсистемна закупівля для латання старих дірок. Про це у середу в Києві заявив новопризначений міністр оборони України Андрій Таран.

"Говорячи про пріоритети роботи Міністерства оборони, я б хотів сказати, що головним вважаю необхідність забезпечення високої обороноздатності країни. Здатність Збройних Сил давати відповідну відсіч нападнику. Таку відсіч, щоб у агресора пропадало навіть бажання випробувати міць наших бійців", - зазначив Таран.

Він розповів, що сьогодні вже висловив вдячність тим військовослужбовцям, які "змусили замовкнути ПТРК, який вчора підло здійснив постріл по нашому автомобілю, внаслідок якого загинули люди".

"Тому я вважаю, що в першу чергу армія має бути добре озброєною. Це питання нажаль на теперішній час є проблемним. Збройні сили потребують технічної модернізації, переходу на сучасні системи озброєння з використанням новітніх технологій. Необхідна продумана програма розвитку озброєння, а не безсистемна закупівля для латання старих дірок", - сказав міністр.

Нагадаємо, напередодні російські окупанти обстріляли з протитанкового ракетного комплексу військовий вантажний автомобіль Об’єднаних сил поблизу населеного пункту Піски. Внаслідок обстрілу один український захисник загинув на місці, ще один помер від отриманих поранень. Сім військових зазнали поранення різного ступеня важкості, ще одного захисника госпіталізовано з бойовим травмуванням.

1 комментарий

Написать комментарий
  • ГЫ
    11 марта 2020
    ИДИОТ. Инвентаризацию проведи что вообще осталось и что нужно. И во сколько обойдется эксплуатация. А то опять джавелины в помощь возьмем от США за 54 млн. долларов, которые за помощь выплатим.
    Ответить
💬 Последние комментарии
гость
Иудеи, не крестятся
гость
Да это отставник, спрятавшийся за женским именем. Типичный язык прпорщика, тупицы и нечистого на руку.
Колония
смотрящие у вас ? )))) и вы празднуете день независимости Украины???? Колония!
все продам
под шум карантина, продадим страну?
гость
Так ежели тестов на короновирус нет, заболевших не тестировали? Может, болеют не коронвирусом? Ну и дела.в Краине, как сажа бела. А чего предостаточно - так это ненависти к соплеменникам. А началось всё с "чемодан-вокзал" и "на гиляку". " Узнают вас по делам вашим". Ну и судить будут также - это из Писания.
Елена
Америка с Украиной!
Елена
Ах ,я ещё и еврейка по козлоослику,ну ничего против евреев не имею, вообще против какой-то национальности я не имею ничего против,ни против веры,ни против расы ,я за мир во всём мире и за всё хорошее против всего плохого.Слава Украине!