Политикаwww.ukrinform.ua21 янв.

Міністри ЄС хочуть зберегти "ядерну угоду" з Іраном

nk_hauz/-lz3oj9l61scrkxdrkck.jpg

Міністри закордонних справ європейських країн, які зустрілися у понеділок в Брюсселі у форматі Ради ЄС, висловилися за збереження Спільного всеосяжного плану дій (СВПД) з Іраном, який є інструментом міжнародного контролю над ядерною програмою цієї країни.

Про це під час прес-конференції за підсумками Ради ЄС розповів високий представник ЄС Жозеп Боррель, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Міністри трьох країн - Німеччини, Франції, Великобританії, які попросили мене започаткувати процес врегулювання суперечок навколо "ядерної угоди" (з Іраном) наполягали на тому, що метою таких дій є збереження цієї угоди, а не її заміна іншою угодою", - наголосив Боррель.

Він зауважив, що міністри провели широке обговорення розвитку ситуації на Близькому Сході, і у цьому контексті значну увагу головні європейські дипломати приділили саме розгляду питань навколо "ядерної угоди" Ірану.

"Я проінформував міністрів про зустріч з міністром закордонних справ Ірану (Мохаммадом Джавадом) Заріфом минулого четверга в Делі, де ми мали відвертий діалог, зокрема, стосовно останніх подій навколо СВПД. Міністри нагадали, що в мене є мандат на проведення переговорів з усіма відповідними учасниками у цьому регіоні з метою аналізу ситуації, яка утворилася після останніх подій та визначення, яким може бути майбутнє СВПД", - сказав високий представник ЄС.

Як повідомляв Укрінформ, Франція, Німеччина та Велика Британія запустили механізм вирішення суперечок в рамках Спільного всеосяжного плану дій щодо ядерної програми Ірану після відмови цієї країни дотримуватися угоди, яка визначає граничні параметри збагачення урану. Раніше до виходу європейських країн з СВПД та до укладення з Іраном нової "ядерної угоди" закликали США. Цей заклик підтримав прем’єр-міністр Великобританії. Іран, у свою чергу, відкинув такий сценарій.

💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?