Политикаwww.golos.com.ua13 нояб.

Міністри обговорили перспективи контактів у Нормандському форматі

nk_hauz/-mm0p8lcbv60evbpnf5k.jpg

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас позитивно оцінив зусилля України у Нормандському форматі та Тристоронній контактній групі.

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас позитивно оцінив зусилля України у Нормандському форматі та Тристоронній контактній групі: дотримання, попри випадки порушень, режиму припинення вогню та відкриття нових КПВВ у Щасті та Золотому Луганської області.

Під час телефонної розмови глава вітчизняного МЗС Дмитро Кулеба поінформував співрозмовника щодо зусиль України з політико-дипломатичного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту на Донбасі. Сторони обговорили перспективу контактів міністрів закордонних справ у Нормандському форматі, повідомляє прес-служба МЗС України. Гайко Маас позитивно оцінив українську ініціативу щодо заснування Кримської платформи та погодився з важливістю збереження теми тимчасово окупованого Криму серед пріоритетів міжнародного порядку денного. Також міністри обговорили підготовку до саміту Східного партнерства наступного року та обмінялися думками щодо ситуації у Білорусі.