Міністри оборони США та України обговорили реформи в українському оборонному секторі: подробиці
Политикаsprotyv.info6 дней назад

Міністри оборони США та України обговорили реформи в українському оборонному секторі: подробиці

Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін ІІІ та міністр оборони України Андрій Таран під час телефонної розмови обговорили шляхи посилення стратегічного партнерства між США та Україною. Про це з посиланнями на прес-службу Пентагону та Міноборони України повідомляє “Голос Америки”.

Міністр Остін вкотре запевнив, що США залишаються непохитними у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України. Він підтвердив відданість США допомозі із нарощування потенціалу Збройних Сил України, для більш ефективної оборони проти російської агресії.

Окрім цього, глава Пентагону також підкреслив необхідність подальшого прогресу в проведенні в Україні реформ в галузі оборони і подякував за внесок України у міжнародну безпеку.

Своєю чергою, очільник Міноборони України Андрій Таран підтвердив зобов’язання України трансформувати оборонний сектор за принципами та стандартами НАТО.

“Ми постійно нарощуємо рівень взаємосумісності з силами Альянсу завдяки технічній допомозі, а також спільній участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки. Тому, Україна підтверджує намір продовжити участь в операціях НАТО”, – запевнив глава оборонного відомства України.

Діалог між міністрами пройшов під знаком непорушного взаємопорозуміння та став підтвердженням міцних партнерських відносин між силовими відомствами двох держав. Наприкінці спілкування Андрій Таран запросив Ллойда Остіна ІІІ відвідати Київ влітку цього року, щоб взяти участь у святкуванні 30-ї річниці незалежності України.

Як повідомляла група «ІС», генсек НАТО розповів про перспективи співпраці з Україною.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ответа вижу нет, всё как обычно.
Одесситка
Харьковчане, не молчите! Завтра эта дрянь может еще кого-то убить.
Луна-2
Привет Рокуча щирого гавна лечится пулей или нет кулей у лоба -так говорил знаменитый вор -по кличке сЕНЯ -КРОЛИК ..нО.. МНЕ ЕЕ ЖАЛКО .. оНА ЖЕ НЕ ВИНОВАТА ЧТО У НЕЕ ТАКИЕ ПРИШИБЛЕННЫЕ МОЗГИ.)))))
Луна-2
Да я против, потому что это противоестественно, замуж за мужика.... думаю, что и Роджер не согласится, на такое заманчивое предложение исходящее из твоих губочек
Весёлый Роджер
НЕ ПРАВА ты! Да, привет Луночка! НЕ выбьешь! Бо не из чего - вместо мозгов, куча щирого гивна! Только осиновый кол поможет, да поглубже него загнать!
Весёлый Роджер
Ну а если начнёшь отвечать, то уж и на эти СВОИ вопросы ответь, пыдар ты продажный! Мукомольные заводы, кто понастроил на Украине? Солженицин, где его слова про бомбёжку Союза атомными бомбами? Янек, где решение суда, что он вор? Кто направил гаубицы под Славянск и убил там 200 мирных украинцев? А куда эти запизденские твари стреляли не целясь, в кого? https://www.youtube.com/watch?v=njk7K10oXi4
е
а что не правильно написал? Молодая(твои многочисленные утверждения), красивая(опять таки твои постоянные заявления), е..тая(однозначно, если судить по твоим перлам и потоку сознания), сосалка(под вопросом), супер баба (вывод из твоих же собственных утверждений), а про шышыа думаю ты возражать не будешь... и в чем не правда-то??