Политикаuatv.uaFeb 13

Міністри оборони України та Канади обговорили напрями двостороннього співробітництва

nk_hauz/-m-yureuqcjsu-pe3e6a.jpg

Сьогодні, 13 лютого, у Брюсселі міністр оборони Андрій Загороднюк зустрівся зі своїм канадським колегою Харджитом Сінгхом Сейджжаном.

Про це інформує пресслужба Міноборони.

Загороднюк подякував своєму канадському колезі за підтримку України за багатьма напрямами, зокрема за сприяння в організації багатосторонніх зустрічей з міністрами оборони Великої Британії, Канади, Польщі, Литви та США, що відбулися вчора в форматі “QUINT”.

Глава українського оборонного відомства розповів про поточну обстановку на сході України.

“Оборонна реформа та подальший розвиток спроможностей ЗСУ є основними інструментами стримування російської збройної агресії. Для цього, у тому числі, розроблено та триває виконання урядової програми дій, у межах якої визначено п’ять стратегічних цілей для міністерства”, – повідомив Загороднюк.

Сторони обговорили поточний стан двостороннього оборонного співробітництва. Йшлося, зокрема про те, що протягом 2015-2020 років, в рамках діяльності канадської військово-тренувальної місії в Україні “UNIFIER”, на базі чотирьох навчальних центрів на території України було підготовлено понад 6700 українських військовослужбовців. Наразі в Україні перебуває 150 канадських інструкторів.

У військових навчальних закладах та установах Канади успішно завершили навчання більше 800 військовослужбовців та працівників ЗСУ. Сьогодні навчання у Канаді проходять шість представників ЗСУ.

Окрім цього, починаючи з 2015 року канадська сторона передала Міноборони України мобільний польовий шпиталь та чотири реанімобілі. Також у Київському військовому госпіталі організовано роботу на ротаційній основі канадських лікарів-волонтерів.

Керівники оборонних відомств країн визначили перспективні напрями двостороннього оборонного співробітництва, серед яких: консультації щодо політичної стратегії з питань територіальної цілісності, політичної незалежності та безпеки, співпраця в рамках операції “UNIFIER” та військово-технічне співробітництво, продовження консультативно-дорадчої допомоги.

Нагадаємо, що Загороднюк обговорив з міністром оборони США отримання Україною статусу ЕОР.

💬 Последние комментарии
Zyklon B
Новые самолёты вна украине взлетать уже не будут,ихде-коммунизировали.
е
Тищенко не твой брат?? он тут тоже недавно подобную чушь нес... про сало по 50, и говядину по 40-60 грн и даже за 20 он ее типа покупал на Бесарабке))))
е
ха, зеркало дать?)))) т.е. по ТВОИМ словам ты одинокая и НИКОМУ не нужная?)))
е
пока что ВСЕ видят что ТЕБЯ интересуют тут ТОЛЬКО события 20-100 летней давности, а но то КАК живет страна сейчас тебе мягко говоря НАПЛЕВАТЬ...впрочем как и на людей, населяющих ее..
Елена
Жадный и подлый и завистливый ты, ты козлоослик и не одинока,чтобы было понятно,и не 70 лет и всё что написал неправда.
Елена
Можно быть среди людей как в пустыне, одиноким и никому не нужым,чего он уделяет интернету столько времени?
Елена
А мы живём не только прошлым,а и настоящим,шо нравится система где человек человеку роджер?шо то я не удивлюсь в отношении тебя.