Политикаwww.ukrinform.ua16 июн.

Міністри закордонних справ ЄС та Помпео обговорили ситуацію в Україні

nk_hauz/-m9t_qfjnb72rmf5btvb.jpg

Однією з тем, яку сьогодні під час відеоконференції обговорювали міністри закордонних справ Європейського Союзу та державний секретар США Майк Помпео, був розвиток ситуації в Україні.

Про це в понеділок за підсумками телеконференції заявив високий представник ЄС Жозеп Боррель, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Східне партнерство було третім головним питанням сьогодні під час конференції. Ми підтвердили потужне партнерство між ЄС і США, яке залишається вирішальним, зокрема, щодо (врегулювання) ситуації в Україні. Безумовно, ми все ще потребуємо, щоб Росія зробила свою частину справи у повному виконанні Мінських угод, і наша позиція залишається чіткою та незмінною», - наголосив Боррель.

Він повідомив, що головною темою зустрічі були розвиток та зміцнення трансатлантичних зв’язків, а також обговорення ключових тем зовнішньої політики, які є важливими як для Євросоюзу, так і для Сполучених Штатів.

«...Дозвольте мені нагадати, що трансатлантичне партнерство є одним із стовпів глобального порядку. Сьогодні під час зустрічі ми підтвердили позицію всіх країн-членів підтримувати цю тісну трансатлантичну співпрацю. Ймовірно, ми не погоджуємося з усіх питань, але наша відданість такій співпраці є більш сильною, ніж будь-коли», - наголосив високий представник ЄС.

За його словами, сторони зосередили увагу на трьох питання: взаємини з Китаєм, мирний процес на Близькому Сході та Східне Партнерство із наголосом на Україні. Ще одним питанням стало спільне занепокоєння проблемою дезінформації, яка впливає на кожен з трьох перерахованих напрямків.

«Ми говорили також про пандемію коронавірусу, яка є частиною глобальної кризи, що лише підкреслює необхідність міжнародної співпраці в системі охорони здоров’я. Саме тому ми висловили жаль з приводу оголошення США про намір вийти з ВООЗ, і висловили сподівання, що це рішення може бути переглянуте. Тому що глобальні проблеми вимагають глобальних рішень, залучення багатосторонніх інструментів та міжнародної співпраці», - сказав Жозеп Боррель.

💬 Последние комментарии
Гость
Уголёк то Ринатки , зеля у него как просить будет ? С роялем или без ?
ТАК ВОТ ОНИ КАКИЕ "ЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ"!!!
ТАК ВОТ ОНИ КАКИЕ "ЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ"!!!
Олежа Ляшка
Очком ответишь? Чувствую, да.
3020
Нападение обязательно будет и тебя, старую шлендру, посадят на кол, вырвав предварительно змеиный язык.
Луна -2
Добрый вечер Ро!Уже сделала 1 прививку -китайским короноваком ( почему китайским , думаю -он самый безопасный из всех этих вакцин) в среду -а 15 декабря -вторую Теперь по поводу энерговооруженности - пока веерного отключения -(тьфу - тьфу) не было.По поводу информации-спасибо. Дай БОГ-если сразу .и СПАСИБО ЗА ЗАБОТУ - БУДЕМ ЖИТЬ!!
Весёлый Роджер
На вопрос как всего промолчал? ЭЙ тварь? Так может ты Шмуля Сруля и есть Каменяр русофобный гивняр? Многоликий ты наш, ты же и жинка и рагуль, эй шизик - недолечанный ты пердуль дедуль? НО ГЛАВНОЕ СРАНЬ - ты проиграл и по полной! Сливай воду, гаси свет, беги делай панам остатний миньет!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там, когда будешь колоться? Как Кит, плавает, рыбу приносит чи тильки просит? А мышей? Как у нас с энерговооружённостью? Информацию тебе к размышлению! От Батьки до оккупированного рагулями и жидобандеровцами Куева кукева - всего 71 км по прямой, от клятых москалей - 190 км, чаму по прямой, а танки грязи не бояться! Скорость по пересечённой местности -50 км/ч, скорость по шоссе — 70 км/ч. Запас хода у Т90 - около 650 км, то есть заправок не надо, аж до Чопа хватит. То есть, вся эта САМАЯ Мощная Армия у Свите - продержится час чи два, ну а если сразу сдастся - то 15 минут! Вот и вся война ... а всяких там нацистких рагулей, ушлёпков в схронах, никто даже ловить не будет, их дронами будут выкуривать! Но уже не российские войска.