Политикаwww.ukrinform.uaJun 19

Мінський формат дає шанс урегулювати ситуацію на сході України - Меркель

nk_hauz/-mcvogvcyzlzrbopfkfk.jpg

Ангела Меркель вважає, що Росія становить великий виклик для Європи, але з нею треба вести діалог, аби просуватися в напрямку врегулювання конфлікту на сході України.

Про це канцлер ФРН заявила перед робочою вечерею з президентом Франції у Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Росія – великий виклик для нас, але й великий континентальний сусід Євросоюзу. Мусимо констатувати, що ми всі уразливі для гібридних атак. Водночас ми дуже зацікавлені в безпеці та стабільності в ЄС, а відтак у тому, аби залишатися з Росією в діалозі, хоч би яким складним він був», - сказала Меркель.

Коментуючи зустріч Джо Байдена з Володимиром Путіним, вона зазначила, що тільки через діалог можна дізнатися позицію іншої сторони.

«З огляду на ситуацію в Україні ми знаємо, що тільки переговори, Мінський формат узагалі, дають шанс просуватися далі по міліметру, хоча це, можливо, дуже складно», - додала Меркель.

Макрон став першим закордонним лідером, якого Меркель цьогоріч прийняла у своєму відомстві в Берліні. Співрозмовники зазначили, що особиста зустріч стала можливою, зокрема, завдяки успіхам у подоланні пандемії COVID-19.

Лідери двох найбільших економік ЄС звірили годинники перед засіданням Європейської ради, наміченим на 24-25 червня. На цьому форумі планується розглянути зовнішньополітичні питання, економічне відновлення після пандемії та інші проблеми.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Просто возмутительные действия страны-агрессора.
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????
е
свидомые у вас как с логикой?))) это же "самый грязный и вонючий газ агрессора" и вы готовы его пропускать через свою чистую трубу?))) или деньги как обычно не пахнут?))
е
ага, твой брат по разуму))) такой же ибанутый и тупой...
е
ну я был там и что? за всю Африку не скажу конечно, но там где был там ДЕЙСТВИТЕЛЬНО все министры имеют профильное образование..так что твой выпад очередной бздеж....