Мінський формат дає шанс урегулювати ситуацію на сході України - Меркель
Политикаwww.ukrinform.ua19 июня 2021

Мінський формат дає шанс урегулювати ситуацію на сході України - Меркель

Ангела Меркель вважає, що Росія становить великий виклик для Європи, але з нею треба вести діалог, аби просуватися в напрямку врегулювання конфлікту на сході України.

Про це канцлер ФРН заявила перед робочою вечерею з президентом Франції у Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Росія – великий виклик для нас, але й великий континентальний сусід Євросоюзу. Мусимо констатувати, що ми всі уразливі для гібридних атак. Водночас ми дуже зацікавлені в безпеці та стабільності в ЄС, а відтак у тому, аби залишатися з Росією в діалозі, хоч би яким складним він був», - сказала Меркель.

Коментуючи зустріч Джо Байдена з Володимиром Путіним, вона зазначила, що тільки через діалог можна дізнатися позицію іншої сторони.

«З огляду на ситуацію в Україні ми знаємо, що тільки переговори, Мінський формат узагалі, дають шанс просуватися далі по міліметру, хоча це, можливо, дуже складно», - додала Меркель.

Макрон став першим закордонним лідером, якого Меркель цьогоріч прийняла у своєму відомстві в Берліні. Співрозмовники зазначили, що особиста зустріч стала можливою, зокрема, завдяки успіхам у подоланні пандемії COVID-19.

Лідери двох найбільших економік ЄС звірили годинники перед засіданням Європейської ради, наміченим на 24-25 червня. На цьому форумі планується розглянути зовнішньополітичні питання, економічне відновлення після пандемії та інші проблеми.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
все было ничего нового
красные бригады википедия
е
Елена, так что с нацизмом на Украине? Кто ответил за организацию и проведение нацистского марша в Киеве?? Ссыкло, где ответ???
трамп
ору ))) просто ору с информации для амеб ))) автору даже СТЫДНО подписаться под этим юмористическом эссе
трамп
Всегда так было испокон веков короли и холопы.... и будет также дальше ВЕЗДЕ В МИРЕ а не только в США ((( чем Россия лучше??? все олигархам принадлежит и их детям заводы компании и пароходы а простому "смерду" зп 20 тысяч рублей а после 30 лет пахоты пенсия 10 тысяч рублей (((
Мойша
Черти мовные ,всё равно останутся чертями мовными,дай им хоть латиницу,хоть кириллицу.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется..
Caramel
Here more about coronavirus info https://covid19.unair.ac.id/&ved=2ahUKEwizgeeE84nyAhWXWisKHT1HBU8QFjAAegQIEBAC&usg=AOvVaw3b-yuqMFfLQhUG0mgXd4V7