Місцеві вибори-2020: понад 98 тисяч виборців змінили свою виборчу адресу
Политикаwww.unn.com.ua12 сентября 2020

Місцеві вибори-2020: понад 98 тисяч виборців змінили свою виборчу адресу

Понад 98 тисяч виборців змінили свою виборчу адресу на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, передає пресслужба ЦВК.

Як повідомили у ЦВК, завершився строк подання заяв виборців до відділів ведення Державного реєстру виборців щодо зміни (визначення) виборчої адреси на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Таким чином, починаючи з 1 липня 2020 року, коли офіційно зʼявилася така можливість, змінили або визначили свою виборчу адресу 98 286 виборців (станом на 18 годину 11 вересня), в тому числі в режимі онлайн 41 118 виборців. На опрацюванні у відділах ведення ДРВ залишається ще близько 2 000 заяв виборців.

Найбільша кількість виборців, які скористалися цим правом, в таких регіонах: – Київська область – 23 620 виборців; – місто Київ – 15 332 виборця; – Одеська область – 9 333 виборця; – Львівська область – 7 134 виборця.

Варто також зазначити, що за останній день до дати закінчення можливості змінити (визначити) виборчу адресу до відділів ведення ДРВ було подано 19 779 заяв, що склало 19 % від загальної кількості поданих заяв виборців щодо зміни (визначення) виборчої адреси на місцевих виборах.

Зазначені процедури були застосовані вперше в історії національних виборів, зокрема, місцевих. 

Нагадаємо, у Запоріжжі викрили спробу масової зміни виборчих адрес з метою фальсифікації місцевих виборів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..