Місцеві вибори можуть відбутися за відкритими списками лише у 7% міст України
Политикаblogs.ipress.ua11 июня 2015

Місцеві вибори можуть відбутися за відкритими списками лише у 7% міст України

Особливості провладного законопроекту про місцеві вибори та педалювання теми "відкритих списків" представниками коаліції.

Верховна Рада України, найближчим часом має розглянути законопроекти про місцеві вибори. На сьогодні зареєстровано чотири законопроекти, але шансів набрати більшість голосів у парламенті, очевидно є, у законопроекту (2831-2 від 28.05.2015) від правлячої коаліції, зокрема від трьох фракцій: Блоку Петра Порошенка, Народного Фронту та Самопомочі. У Коаліційній угоді було закріплено положення, згідно якого вибори у села та селища мають відбуватися за мажоритарною системою, а на усіх інших рівнях – за пропорційною системою з відкритими списками. У даному законопроекті (2831-2), зокрема у п.1 стт.3 зазначається, що вибори депутатів сільської, селищної ради, міської ради міста з кількістю виборців до 90 000 осіб, а також районної в місті ради проводяться за мажоритарною системою відносної більшості в багатомандатних виборчих округах. В кожному окрузі може бути обрано не менше двох і не більше чотирьох депутатів. Також у п.2 зазначається, що вибори депутатів обласної ради, міської ради міста Києва, міста – обласного центру, іншого міста, в якому кількість виборців становить не менше 90 000 осіб, проводяться за системою пропорційного представництва за відкритими виборчими спискамикандидатів у депутати у багатомандатних виборчих округах. Згідно даних Державного реєстру виборців, пропорційна виборча система з відкритими списками може бути впроваджена у таких містах (понад 90 000 виборців): Вінниця, Луцьк, Нікополь (Дніпропетровська область), Павлоград (Дніпропетровська область), Дніпродзержинськ (Дніпропетровська область), Дніпропетровськ, Кривий Ріг (Дніпропетровська область), Житомир, Ужгород, Бердянськ (Запорізька область), Мелітополь (Запорізька область), Запоріжжя, Івано-Франківськ, Біла Церква (Київська обл.), Кіровоград, Львів, Миколаїв, Одеса, Кременчук (Полтавська область), Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів та Київ. По Донецькій області можливо провести місцеві вибори лише у підконтрольних українській владі містах (у т.ч. тих, у яких зареєстровано понад 90 тис. виборців): Маріуполь, Слов’янськ, Краматорськ. По Луганській області такими містами є: Лисичанськ та Сєвєродонецьк. Крим та Севастополь можна не враховувати, оскільки там провести місцеві вибори восени цього року (скоріше за все) не представляється можливим. Отже, вибори за відкритими списками на місцевих виборах можуть відбутися лише у 30-35 містах з близько 460 існуючих міст в Україні. Тому говорити про повсюдне використання по всіх містах Україні пропорційної системи з відкритими списками, не є правильним, адже таких міст є лише 7%. Місцеві вибори, скоріше за все, у переважній більшості міст (а таких майже 93%) відбуватимуться за мажоритарною виборчою системою (у разі прийняття вищеназваного коаліційного законопроекту про місцеві вибори №2831-2).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Тут даже по одному эбальнику Данилова видно, шо цэ ДЭБИЛ со справкой чи без, причём полный уэбок! Ну правильно, колония щенывмырлых скакунов и их пропиндоских воров керивников – мовнюков, 3.14здует до панувания у Эуропу! Это же эбнуться можно и мне ещё тут всякие пропахандны Шмули, что-то там бормочут за образованную щирую владу! Ну .лядь дэбиллы! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Щирое мовнючее ДЕРЬМО!!!
ха
Был 1 главкомЗе. Добавилось 572 офицера. В итоге воор.силы выросли в 572 раза. Всё сходится. ))) Так, а кто их учил? Где офицеры-учителя? А, наверное, из-за моря от Хозяина приезжали учить? Вот, главкомуЗе на будущее наука - бумажку для чтения - конечно, если она грамотно написана - нельзя использовать по другому назначению (для задницы), казусы-несподивонасы получаются.)))
Весёлый Роджер
ОЙ мудак Шмуля, хватит тут косить шо ты с Украины! Пропахандон ты жидоский чи проэбалтовский чи то и то укупе! Не вдягнэ, а одягнэ! Где знаток мовы Игбун - чаму молчит!
Весёлый Роджер
Шмуля - " Но когда вопросы задают, то нужно отвечать. Иначе можно получить ударом по наглой жидоxoxлячей мойде."
ага
К нашему берегу что ни прибьёт - то говно, то щепку.
Отож
Подобралась когорта Верховных (!) главкомов: ефрейтор Ющенко,мл.сержант Порошенко и вишенкой на торте - не служивший дезертир-допризывник,убегавший от повесток в Россию Зеленский. Кто следующий?
999
По сути суко-Псаки признается,что кровь 250 убитых детей Донбасса и на руках вояк США