Политикаukrpohliad.orgOct 24

Міжнародна місія Світового Конґресу Українців провела тренінг для спостерігачів

nk_hauz/-mkmdtovfqgtvn-h-pvo.jpg

Міжнародна місія Світового Конґресу Українців (CКУ) зі спостереження за виборами провела тренінг для спостерігачів, які будуть здійснювати спостереження за місцевими виборами в Україні 25 жовтня 2020 року.

Тренінг був організований з метою підготовки 26-ти спостерігачів, які є учасниками спостережних місій, а саме: СКУ та УККА. Даний захід стосувався теоретичних аспектів виборчого процесу, включаючи недавно прийнятий Україною виборчий закон і надав спостерігачам практичні знання процесу спостереження в день виборів.

Тренінг модерувала Головний Спостерігач Місії СКУ Наталія Немилівська. Олександр Неберикут, представник громадської організації “ОПОРА”, що займає провідні позиції і спеціалізується на спостереженні виборів, а також Ріно Доменіко, головний спостерігач Місії УККА, надавали корисну інформацію в ході тренінгу.

“Починаючи з 1991 року народ України став на історичний шлях розвитку у напрямку незалежності та демократії. Спостережні виборчі Місії СКУ та УККА протягом цього періоду відігравали важливу роль на цьому шляху. Дані місії не були б можливими без глибокого почуття відповідальності і волонтерства нашої діаспори та громад на теренах. Дякую вам; Ви робите значний внесок для для народу і країни, які незмірно страждали впродовж століть”, – звернувся до учасників Місій СКУ та УККА Борис Вжесневський, Голова Міжнародної місії CКУ зі спостереження за виборами.

Ці вибори є відмінними від інших виборів в історії України з огляду на виклики, які зумовлені пандемією та розширеними повноваженнями органів місцевого самоврядування вирішувати питання місцевого значення. Незважаючи на вищезгадані обставини, СКУ залишається на сторожі підтримки прозорості та справедливості виборчого процесу.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.