Политикаwww.ukrinform.uaOct 12

Міжнародні спостережні місії СКУ та УККА продовжують активну роботу в Україні

nk_hauz/-mjrssffsvz82y8xoty5.jpg

Міжнародні спостережні місії Світового конґресу українців (СКУ) та Українського конґресового комітету Америки (УККА) після офіційної акредитації активно продовжили свою роботу в Україні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на вебсторінці СКУ.

Зокрема, відбулась офіційна зустріч із керівництвом Центральної виборчої комісії України, де обговорили широкий спектр завдань та викликів у реалізації виборчого процесу на місцевих виборах 25 жовтня.

Також керівники спостережних місій СКУ та УККА провели ряд зустрічей із провідними експертами - представниками громадянського суспільства щодо виборчих процесів та виборчого законодавства в Україні.

«Ключовими були зустрічі з Ольгою Айвазовською, Головою громадської мережі ОПОРА, Олексієм Кошелем, головою Комітету виборців України, Ганною Гопко, головою Мережі захисту національних інтересів «А Н Т С» та Сергієм Васильченком, головою Українського центру суспільних даних», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, предметом обговорення було питання забезпечення чесних, прозорих, демократичних та справедливих виборів, враховуючи нові суттєві зміни в законодавстві, складну епідеміологічну ситуацію в Україні, забрудненість інформаційного простору, брак фінансування на місцях, низький рівень обізнаності суспільства з новими правилами виборів.

В Місії подякували експертам та представникам провідних громадських організацій за можливість ефективної співпраці у підтримці чесних, демократичних місцевих виборів 2020 року.

Як повідомляв Укрінформ, Світовий конґрес українців та Український конґресовий комітет Америки організували Міжнародну спостережну місію на чергові місцеві вибори 25 жовтня в Україні та провели на початку жовтня робочу зустріч із головою та членами Центральної виборчої комісії (ЦВК).

В СКУ та УККА також запросили волонтерів стати міжнародними спостерігачами.

💬 Последние комментарии
е
Тищенко не твой брат?? он тут тоже недавно подобную чушь нес... про сало по 50, и говядину по 40-60 грн и даже за 20 он ее типа покупал на Бесарабке))))
е
ха, зеркало дать?)))) т.е. по ТВОИМ словам ты одинокая и НИКОМУ не нужная?)))
е
пока что ВСЕ видят что ТЕБЯ интересуют тут ТОЛЬКО события 20-100 летней давности, а но то КАК живет страна сейчас тебе мягко говоря НАПЛЕВАТЬ...впрочем как и на людей, населяющих ее..
Елена
Жадный и подлый и завистливый ты, ты козлоослик и не одинока,чтобы было понятно,и не 70 лет и всё что написал неправда.
Елена
Можно быть среди людей как в пустыне, одиноким и никому не нужым,чего он уделяет интернету столько времени?
Елена
А мы живём не только прошлым,а и настоящим,шо нравится система где человек человеку роджер?шо то я не удивлюсь в отношении тебя.
Елена
Сахар можно и за а та23.30 грн/кгкупить,олию за 50 грн/до итр,хлеб 12.70 за 800гр., Америка с нами!а с Роджером скрынька, Роджер дывысь вкрадуть её,шож ты будешь делать?хе.
Авторские статьи
Авторские статьи11м. назад
Вечная благодарность России принадлежит не Варфоломею
Авторские статьиOct 27
Первое применение "Bayraktar" на Донбассе инсценировка от Квартал-​95
Авторские статьиOct 27
Эрдоган, Путин-Беннет и кризис Европы. Дмитрий Джангиров
Авторские статьиOct 27
Занимательная (ироничная) экономика = поучительная культурология и даже местами интересная антропология
Авторские статьиOct 27
Китайский ребус. Почему украинские власти боятся, что Америка их «бросает»
Авторские статьиOct 27
Уголь не из России ждать 10 месяцев. А холодно сейчас. Юрий Гаврилечко
Авторские статьиOct 27
«Вы все врете!». Литва «наехала» на Украину за упрек в покупке белорусского электричества 2
Авторские статьиOct 27
Европа готова украсть у Крыма скифское золото для Киева
Авторские статьиOct 27
«Идёт зондирование почвы»: почему на Украине заговорили о смене формы правления