Политикаcomments.ua31 янв.

Моралес розповів, чи повернеться в політику

nk_hauz/-lzuvfcgbkb8ig3gvh9d.jpg

Екс-президент Болівії Ево Моралес може повернутися в політику як депутата або сенатора. На даний момент, за його словами, дана можливість обговорюється. Про це він заявив під час інтерв'ю Destape Radio.

"У моєму департаменті мене попросили бути кандидатом у депутати або сенатори, це поки обговорюється і буде залежати від того департаменту, де я жив, тобто Кочабамби", - заявив Моралес.

Моралес після виборів 20 жовтня під тиском громадськості покинув свій пост і втік до Мексики, потім переїхав жити Аргентину.

Влада перейшла опозиційному віце-спікерові сенату Жанін Аньєс.

У Болівії Моралесу тимчасово діюча влада заборонила брати участь в якості кандидата. На даний момент він з Аргентини керує президентською кампанією свого Руху до соціалізму. Вищий виборчий суд Болівії (TSE) призначив загальні вибори на 3 травня.

💬 Последние комментарии
Ке-ке на Ке
Крымчане уже уехали...
Ассенизатор
Дурик, таблетки не забывай принимать, а то вон как тебя колбасит. Примеры приведи потоков звирячойи злобы. Пока что это из тебя прёт, из всех пор и отверстий, только ты и не замечаешь. А на счёт гивна - в свой рот загляни, там просто прорыв канализации. Там, где мозги должны быть - у тебя тоже гивно. Это я тебе как профессионал говорю.
Срочно всей Европе вымирать.
Смешно. Вымрите и станете нейтральными.
Каменяр
У кремлівського ватажка старечий маразм, ускладнений шизофренією та параноїдальним синдромом. В цьому основна причина сьогоднішнього ультиматуму РФ.
Ассенизатор
Герои не умирают, просто они так пахнут...
Каменяр
на "Святой Руси" на сьогодні править бал великоруський імперський шовінізм. Напевно останній в світі притулок шовінізму на державному рівні. Перемогли нацизм, переможемо і шовінізм. А на рахунок нетерпіння ? Раз так не терпиться - то ЧЕМОДАН - ВОКЗАЛ - РОССИЯ - МАГАДАН.... На прощання я тобі свічечку поставлю.....
Игбун Хохлов
Эх, какого сказочника потеряли. А нефиг было мандавошек дихлофосом травить.