Политикаwww.golos.com.ua9 сент.

МОЗ має розробити план заходів для діяльності територіальних виборчих дільниць

nk_hauz/-mgmsoektcvo6ce9auzw.jpg

Відбулося засідання Міжвідомчої групи з координації діяльності органів виконавчої влади щодо створення належних умов для проведення виборів 25 жовтня 2020 року.

Вибори-2020

Під головуванням міністра Кабінету Міністрів Олега Немчінова відбулося засідання Міжвідомчої групи з координації діяльності органів виконавчої влади щодо створення належних умов для проведення виборів 25 жовтня 2020 року.

Установче засідання цієї групи відбулося наприкінці серпня, а резолюцією Прем’єр-міністра від 4 вересня 2020 року затверджено її персональний склад. Водночас відповідні центральні органи виконавчої влади та місцеві державні адміністрації вже отримують доручення глави уряду для забезпечення виконання Виборчого кодексу в частині проведення місцевих виборів.

«Ми заслухали звіти Міністерства охорони здоров’я України й Міністерства освіти і науки щодо підготовки та розміщення територіальних виборчих дільниць у закладах освіти та організації їх діяльності. Тепер МОЗ має розробити план заходів та рекомендації щодо запобігання поширенню хвороби COVID-19 під час діяльності територіальних виборчих дільниць до виборів та безпосередньо під час виборів. Таким чином, заходи відобразять у постанові, яку винесуть на чергове засідання Кабінету Міністрів уже в середу», — розповів Олег Немчінов.

А на вечір вівторка планувалося чергове засідання Центральної виборчої комісії. Серед інших, на ньому мали розглянути питання, пов’язане із внесенням змін до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів. Раніше комісія вже затвердила розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на загальну суму 1 мільярд 908 мільйонів 78 тисяч гривень.

Також уже затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виготовлення списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення народного волевиявлення.

💬 Последние комментарии
Елена
Мяу.
Антиелена
Война началась когда пиндосы организовали и поддержали антиконституционный переворот на Украине! А в твоей сраной голове одно говно и не одной мысли. ПНХ!
Каменяр
Війна почалась тоді, коли кремлівське бидло дожило старечого маразму
Антиелена
Амэрика в твоей жопе Ленка-белка-в дырку гляделка! Вот например новость: в США уволили учителя за отказ «мяукать» в ответ ученице, которая идентифицирует себя как кошка: «Мы больше не нуждаемся в ваших услугах, если вы не можете идентифицировать себя со всеми детьми в классе», — заявили педагогу в школьном совете. Я тебе сколько раз говорил - пи@дуй у пиндосию, иди за парту и мяукай до всирачки! Вот это твой уровень! Ху!
Золотарь
Пи@дуй в военкомат, может пристрелят. А нет, так я помогу! Потренируюсь, так сказать, чуток...
Красное солнышко
Кстати, есть один очень важный момент, который упускают из виду поборники чистоты православия. Насильное крещение Руси в Киеве происходило до разделения христианской церкви. Поэтому и нельзя утверждать исконность православия для русинов.
Антиелена
Ответ укродебила!