Политикаwww.ukrinform.ua13 мар.

МВС гарантуватиме безпеку іноземних спостерігачів на виборах

Міністерство внутрішніх справ не допустить порушень під час виборів і забезпечить надійну безпеку іноземних спостерігачів.

Про це 12 березня заявив радник міністра внутрішніх справ - голова координаційного штабу МВС Іван Стойко під час зустрічі з делегацією від Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ. «Ми надаємо повноцінне сприяння для роботи представників ОБСЄ та докладаємо максимум зусиль, аби вибори в Україні пройшли у цілковитій безпеці та без жодних перешкод як для міжнародних спостерігачів, так і громадян України. У нас достатньо сил, це наш прямий обов’язок», - зазначив радник міністра внутрішніх справ. Стойко наголосив, що за президентськими виборами в Україні спостерігатимуть близько 850 міжнародних спостерігачів ОБСЄ. Так, понад сотня з них вже упродовж місяця моніторить виборчий процес в різних регіонах України, активно співпрацюючи з поліцією, а у день голосування до них долучиться понад 700 іноземних представників. Він нагадав, що у день виборів до охорони правопорядку на близько 30 тисячах виборчих дільниць і до патрулювань у громадських місцях буде залучено понад 134 тисячі правоохоронців системи МВС. Стойко також додав, що повідомлень щодо порушень виборчого процесу найбільше зафіксовано в Києві та у Київській і Дніпропетровській областях. Загалом із початку передвиборчої кампанії зафіксовано 2809 повідомлень, найбільше з яких – за фактом незаконної агітації. Також відкрито 144 кримінальні провадження, оголошено про підозру 24 особам у 14 провадженнях, складено 520 адміністративних протоколів. Як повідомлялося, чергові вибори президента призначені на 31 березня 2019 року.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Ёпта, ты, Ленка-дура-белка-целка в каком году живешь? Это в чем на сегодня твоя пиндосия лидер? По биржевым пузырям - да, лидер, причем мировой; по печатанию макулатуры для этих пузырей - да, лидер, причем мировой; по реальной экономике - лидер Китай; по военным технологиям - лидер РФ. Я же тебе уже говорил, что пиндосики уже перестали данные по ВВП публиковать, т.к. не красиво у них там получается. А про инфляцию и рост цен в пиндосии ты и не слышала... Сколько можно тебе говорить, тупая ты свинья, что все твои высеры в сети - полное говно!
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.
ЗАПАНУВАЛЫ?
Ну, как говорится, как говорится, - и это радует!
Все пропало
У американцев квалификация получше, чем у слуг народа... Поэтому американцы с русскими ни о чем не договорились. И даже Эрдоган с американцами договориться не может. Тоже квалификации не хватает.
Кот Матроскин
Возвращение блудного попугая...