МВС взялося за екс-чиновника, який зганьбився угодою з лижним інструктором із Іспанії
Политикаtsn.ua14 мая 2015

МВС взялося за екс-чиновника, який зганьбився угодою з лижним інструктором із Іспанії

Владислава Каськіва та інших чиновників підозрюють у розкраданні 2 мільярдів гривень з бюджету.

Головне слідче управління МВС України розслідує розкрадання державних коштів та легалізацію доходів, отриманих злочинним шляхом, до яких можуть бути причетні службові особи Держінвестпроекту, в тому числі і його екс-главаВладислав Каськів. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. За його словами, слідство встановило, що службові особи Держінвестпроекту за попередньою змовою зі службовими особами інших підприємств у 2012-2013 роках заволоділи близько 2 мільярдами гривень. Ці гроші були виділені з державного бюджету України, а також інвестовані Китайською народною республікою для реалізації українських національних проектів. "Наразі у кримінальному провадженні активно розслідується напрямок заволодіння державними коштами, виданими в якості кредитів ТОВ "Боржава Резорт" (165 млн. грн.) і ТОВ ТД "Борисфен" (94,2 млн. грн.)", - написав Аваков. За його словами, ці підприємства використовували отримані з бюджету гроші для купівлі валюти з її подальшим перерахуванням компаніям-нерезидентам, які купували частини акцій та часток у статутних капіталах українських підприємств. "Під час розслідування встановлено, що зазначені одержувачі кредитів були раніше прямо або побічно пов'язані з керівництвом Держінвестпроекту, у тому числі з Каськівим В. В.", - написав Аваков. На думку міністра, Каськів, який зараз перебуває в Австрії під опікою олігарха Фірташа, не втече від правосуддя. "Якщо Фірташ прикривався політичними мотивами, то Каськіва слідчі звинувачують в шахрайстві і крадіжці. І, думаю, за фактом рішення українського суду, Інтерпол оголосить цього громадянина в розшук", - вважає він. Нагадаємо, Владислав Каськів запам'ятався завдяки скандалу з лижним інструктором із Іспанії. У 2012 році він, будучи головою Державного агентства з інвестицій та інновацій, підписав з іспанською компанією мільярдну угоду про співпрацю по реалізації національного проекту "LNG-термінал". Зокрема, компанія повинна була виступити інвестором реалізації проекту. Проте, як з'ясувалося згодом, українська сторона підписала контракт з лижним інструктором Джорді Сарда Бонвеі. У самій компанії з Іспанії спростували підписання контрактів щодо інвестицій у LNG-термінал в Україні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я в отличие от тебя не радуюсь горестям и неприятностям других,нет у меня такого что у соседа корова сдохла,мелочь ,а приятно,это ты такой,но не я.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!это показывает твой скверный и мерзавочный характер,натуру твою гнилую и паршивую,мразь ты ,не человек.подонок.
Елена
У тебя психиатрических диагнозов твоей истории болезни на два тома хватит и ещё на третий том останется,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
А первая моя цитата кому написана?ты для полноты и объективности картины его комментарий сначала процитруй и потом мой ответ ему,тогда и будет ясно почему я так написала,а выдержки цитировать есть перекручивание и обман истинного смысла написанного.мерзавец ты.
Весёлый Роджер
Ось вот оно ЩИРОЕ СЧАСТЬЕ – всё же е!!! Ну так скакуны - цэ ж почти ПЕРЕМОГА З ПОКРАЩЕННЯМИ! Ось яка же цэ добра новина! «В Украине снизился уровень благосостояния на 9% в долларовом выражении» И …. Г Л А В Н О Е …. «Более существенно обеднели жители России - на 10,7%, …» Ну прямо щирый бальзам на свидомую душу! Остальное можно не читать – с ранку – Всесвидомый Праздник! Танцують уси! Хай живе Гетмань Зе з роялью тай него жинка Олена! Сала пропиндосному режиму! Сала рагульему роду – що ни мае переводу!
Весёлый Роджер
«Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно!
777
Проституция - это настолько серьезно и доходно,что помимо комитета в Верховной Раде заслуживает и отдельного министерства в кабмине. Странно,что ее не вынесли на опрос наряду с канабисом во время завтрашнего голосования.
Весёлый Роджер
Вот как раз я процитировал пример, когда Шмуля спорил с Другой Еленой про финансы, и как всегда проигрывал, и как всегда попытался тупой матерщиной выиграть спор! Ну и где же была эта баба Вера? Да ни где, это сам Шмуля и есть. Или она шизофреник тупая. Ты ВСЁ правильно Луночка написала, а помнишь как он тролил других ребят, причём ни за что, за иное мнение. Так что поддонок он и мразь ждб продажная.