Политикаkurs.com.ua25 нояб.

МЗС обговорить постачання зброї з новим урядом Німеччини

nk_hauz/TE5672png.jpeg

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна обговорюватиме з новою владою Німеччини питання постачання зброї до нашої країни. На його думку, цьому поки що ніщо не перешкоджає. Про це, із посиланням на брифінг голови МЗС, пише Мария Кучерявец.

За словами міністра, на кожній зустрічі із представниками Бундестагу українська сторона говорила про те, що в коаліційній угоді має зберегтися підтримка європейської інтеграції України.

"І ми раді бачити, що ця теза знайшла відображення. Тому якихось супер коригування політики не буде. Німеччина країна послідовна, рухатимемося вперед. Щодо питання зброї, то наша позиція залишається незмінною – ми не бачимо перешкод для постачання зброї та зміцнення обороноздатності України з будь-якої держави", – зазначив Кулеба.

Він зазначив, що поки що немає жодних правових, політичних чи моральних обмежень для таких рішень, і додав, що Україна обговорюватиме відповідні питання з новим німецьким урядом.

💬 Последние комментарии
НЭЙИЖСАЛОАЙИЖХФРУХТЫ!!!
уКРАИНЦИ ЙИДЯТЬ ХФРУХТЫ? НЭ МОЖЕ ЦЬОГО БУТЫ!!! А ЯК ЖЭ САЛО?
Зри в корень
Ржачные челы в этом Европарламенте - России в общем-то уже пофиг, Газпром свои деньги, вложенные в строительство СП 2, уже отбил благодаря ценам на газ и тому же Европарламенту с их 3-м энергопакетом и спотами. Выстрел себе в ногу прошёл успешно. Правда есть ещё вторая нога.
Nord Stream 2 AG
Тщетные потуги, пан Довитруенко, только в очередной раз шаровары свои обгадите.
ПРОДОЛЖАЙТЕ ПОВЫШАТЬ, ВАШУ МАТЬ!!!
Хожу пешком. И у меня нет потребности покупать за 2 миллиона то что стоит 30 копеек!!!
ALWAS
Всемирная инфляция, панове. Все деньги обесцениваются. Сами видите- короновирус. Если платить за карантины и локдауны, то ждёт нас нищета и голод.
Лука
долинский провокатор, живет, как и другие функционеры, поднимая тему антисемитизма в Украине и поддерживая этим финансирование из за границы...
благодаря сонному джо
- собрались нападать? мы вас остановим! - та ну нахрен надо. - вот! мы добились успеха! мы миротвоцы!