МЗС: Україна готує пропозиції до саміту в жовтні щодо оновлення Угоди про асоціацію з ЄС
Политикаwww.ukrinform.ua10 июля 2020

МЗС: Україна готує пропозиції до саміту в жовтні щодо оновлення Угоди про асоціацію з ЄС

Урядовий офіс з європейської та євроатлантичної збирає пропозиції міністерств та відомств щодо оновлення Угоди про асоціацію з ЄС, щоб на саміті в жовтні представити консолідовану позицію України.

Про це заявила директор Департаменту ЄС і НАТО МЗС України Марина Михайленко під час онлайн-дискусії «Головування Німеччини в Раді ЄС: чого чекати Україні?», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми вважаємо Угоду про асоціацію України з ЄС нашою успішною історією… Звичайно, ми хочемо нарощувати і поглиблювати нашу взаємодію у торговельній та секторальній сфері. Зараз, як ви знаєте, у нас розпочалися дискусії щодо можливості оновлення параметрів Угоди в частині поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі і секторальній частині. Я хочу підтвердити, що Урядовий офіс з європейської та євроатлантичної інтеграції курує цей процес і збирає пропозиції з усіх міністерств та відомств, щоб представити нашу консолідовану позицію перед Європейським Союзом», - сказала Михайленко.

Водночас вона зауважила, що йдеться про оновлення Угоди в рамках закладених у ній механізмів та інструментів.

У цьому контексті директор Департаменту ЄС і НАТО нагадала, що згідно із статтею 481 Угоди про асоцацію, сторони здійснюють всебічний огляд досягнення цілей цієї Угоди через п’ять років з дати набрання нею чинності.

«Думаю, що буде корисно для всіх виконати цю роботу», - зазначила Михайленко.

Як повідомлялося, Україна готується до проведення чергового саміту Україна-ЄС 1 жовтня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Да, я могу диссертацию написать по полезным ископаемым. Но тут все проще. Это с интернета. Ссылка есть внизу. Суть не в наличии полезных ископаемых, а в отсутствии у хохлоту мозгов.
Елена
Кто разрешение давал на подавление переворота,у кого Ельцин просил добро на стрельбу по Белому дому?Е ты ничего не понимаешь,анічогісінько.А Украина идёт в Европу.Слава Украина!
опять мистер ЧТО
церев, ты ли это? Большего бреда не читал.
так держать
Бацька молодец! Не допустил клоунов к власти и спас свою страну от рашисской оккупации!
ВОЗРАДУЙТЕСЬ ДАРУ СЕМУ
ТАК АМЕРИКАНСКАЯ ЖЕ!!! БАБОЧКА!!! И - НА ШАРУ!!! РАДОВАТЬСЯ ДОЛЖНЫ!!!
забудьте
черные, белые, синие, но только не индейцы
е
Было разумеется, никто и не отрицает.. Только вот чем все закончилось не помнишь? Главарей переворота ведь посадили, а на Украине когда? А ведь народ давно этого требует...