На час виборів на кордоні кількість прикордонників збільшили до 7 тисяч

18.04.2019 23:14 www.unn.com.ua
На кордоні України під час виборів щодня працює близько 7 тисяч прикордонників, замість запланованих раніше 6. Про повідомив прес-секретар голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

"Ми з понеділка перейшли на посилений режим охорони кордону. Ми, фактично, з 2014 року, з початку російської агресії, в посиленому форматі охороняємо кордон. Але за рахунок маневрів, сил та транспорту, в окремих ділянках, от в такі періоди ще посилюємо цю систему. Тому, щодоби у нас знаходиться близько 7 тисяч прикордонників на охороні кордону. До цієї цифри ми дійшли, уточнивши розрахунок сили й засобів. Додам, що є ще біля 1300 прикордонників – це ті резерви, які йдуть на посилення", - відзначив Слободян.

Також, прес-секретар Держприкордонслужби наголосив, що їх відомство продовжить працювати так само, як і під час голосування 31 березня.

"Як ми працювали під час першого туру виборів, в такому ж форматі ми будемо працювати й у другому турі. В тісній комунікації з центрвиборчкомом, національною поліцією, Службою безпеки України та іншими правоохоронними органами", - додав Олег Слободян.

Також повідомлялось, що напередодні другого туру кордон охоронятиме більше 6 тис. прикордонників.

Комментарии

ua Вуйко, 19.04.2019 06:33

Количество преподнков на Фукраине бесчисленно.

us Гость, 18.04.2019 23:58

Не льстите себе: ваши выборы - это только ваша проблема!:)))

Добавить комментарий