На Франківщині 25 кандидатів знялися з виборів – ОПОРА
Политикаgalka.if.ua11 октября 2020

На Франківщині 25 кандидатів знялися з виборів – ОПОРА

За інформацією керівництва Івано-Франківської обласної, районних та міських виборчих комісій, які є центрами новоутворених районів, ряд кандидатів у депутати та кандидат на посаду міського голови у відмовилися від балотування.

Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

В  Івано-Франківську обласну раду відмовились балотуватись кандидати включені у виборчі списки партій: ВО «Свобода» – Василь Малетич та «Європейської солідарності» – Василь Андрейчук.

В депутати Івано-Франківської районної ради відмовилась балотуватись Анна Радчук від партії «Голос», а в Івано-Франківську міську – Ірина Шуваринська від «Української Галицької партії».

 У Калуську районну раду передумали балотуватись:

  • Володимир Капустянник від політичної партії «Слуга народу»;
  • Віра Луцька від «УДАРу»;
  • Григорій Химич від «Європейської солідарності»;
  • Назарій Якимчук від «За майбутнє»;
  • Олександр Пицків від «Батьківщина».

Балотуватись у Калуську міську раду відмовились Марія Псюк від «УДАРу» та Назарій Якимчук, який був першим номером у єдиному виборчому списку від політичної партії «За майбутнє».

 У  Надвірнянську  районну раду відмовились балотуватися Оксана Клим’юк від партії «Перемога Пальчевського» та Михайло Попович від ВО «Батьківщина». А від балотування у  Надвірнянську  міську раду відмовився Степан Федорак  від «Європейської солідарності».

Від місця у Коломийській районній раді відмовились:

  • Тарас Михайлюк від «Об’єдання «Самопоміч»;
  • Оксана Боднарук від партії «За майбутнє»;
  • Надія Кінаш від «Європейської солідарності».

У Коломийську міську раду балотуватись відмовились Василь Гаврилюк від «Народного руху України» та Павло Гуня від «Національного корпусу».

У Косівську району раду відмовились балотуватись Вікторія Лосюк («УДАР») та Михайло Павлюк («Європейська солідарність»). А у Косівську міську – Андрій Лаврук та Христина Смадич від «Слуги народу».

Також у Косові зняв свою кандидатуру на посаду мера самовисуванець Роман Сверид.

У Верховинську районну раду відмовились балотуватись Андрій Цехняк та Андрій Капелюх від «Платформи громад».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..