Политикаwww.unn.com.uaAug 29

На міністра у США посипалася критика після повідомлень про візит до України на військовому літаку

nk_hauz/nysoccVnR.jpeg

Лідер республіканців у Палаті представників США розкритикував адміністрацію президента Джо Байдена, після повідомлень, що вони надіслали в Україну чартерний військовий літак в час, коли в Афганістані бракує авіації, щоб вивезти громадян США та інших, повідомляє "Голос Америки".

Про використання американського військового чартера в Україну написала газета Washington Free Beacon.

Деталі

“Хто у Білому домі Байдена затвердив чартерний військовий літак до України для міністерки з енергетики в час, коли всі наші ресурси та наша увага мають бути на тому, щоб вивезти американців з Афганістану”, - написав у Twitter Кевін Маккарті, лідер республіканців у Палаті представників США.

Адміністрація президента США відкидає звинувачення у недоцільному використанні військової авіації.

“Це стандартний протокол, щоб члени Кабінету, які виступають в ролі високопосадовців від імені президента США, використовували військові літаки для міжнародних подорожей. Не лише міністерка Гренголм, а будь-хто з міністрів”, - заявили у пресслужбі Білого дому на запит видання Newsweek.

Доповнення

Міністерка енергетики США Дженніфер Гренголм в Україні відвідувала дипломатичний саміт “Кримська платформа”, який проходив під час святкування 30-річчя незалежності України. Вона очолювала американську делегацію.

Тим часом США продовжують евакуацію з аеропорту в Кабулі. За повідомленнями з Держдепартаменту, в Афганістані залишається ще близько 280 американців.

Пентагон планує завершити перебування сил США в Афганістані до 31 серпня.

💬 Последние комментарии
Гость
И здесь "фактом является глубокий внутренний раскол и идеологическая борьба внутри США, Европы и так далее".
наблюдатель
Важен лаваш, хлебцы - то есть хлеб, приготовленный исключительно на воде и муке.
Гость
И на виду важность соблюдения принципа экономической целесообразности.
Гость
И "60% доходов украинцы тратят на самое необходимое: куда уходят деньги".
Макс
И"Украина вывозит селькохозяйственную продукцию за рубеж, лишая свое и так небогатое население доступа к относительно недорогой отечественной еде. ... к 2019 г. среднесуточная питательность рациона граждан Украины снизилась до 2700 ккал, что очень близко к предельно допустимому индикатору здорового образа жизни в 2500 ккал." ... "И на виду отсутствия государственных обязательств по доступу населения к пище (проблема заключается в нехватке средств для ее приобретения), тогда как в ведущих европейских странах такие обязательства есть, и они работают".
наблюдатель
И на виду "пагубность прозападного курса на Евросоюз и НАТО, убивающего Украину".
гость
И как-то так.
Авторские статьи