Политикаwww.ukrinform.ua16 февр.

На Мюнхенській конференції оцінили ризики через зміни клімату

nk_hauz/-m0cnwhiviam3rddwiy4.jpg

Однією з проблем, якій на Мюнхенській безпековій конференції приділяється значна увага, є кліматичні зміни та пов'язані з ними ризики для людства.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Виконавчий директор Greenpeace International Дженніфер Морган у своєму виступі заявила: “Я представляю мільйони людей, які глибоко занепокоєні дискусіями, що тут проходять. Вони знають, що зміни клімату - це криза безпеки. Вони знають, що кліматичні надзвичайні ситуації - це глобально. І вже настало вирішальне десятиріччя яке визначить, чи призведе підвищення температури до незворотнього”.

У зв'язку з цим, за словами Морган, необхідно вивчити всі можливі ризики, що їх зміни клімату несуть міжнародній безпеці.

Своєю чергою старший віцепрезидент Google з глобальних питань Кент Вокер заявив, що клімат потребує більшої уваги. Він указав, що про зміни клімату можна судити, зокрема, на прикладі пожеж і потопів.

“Ми маємо бути відповідальніші. Що ми можемо зробити разом, аби допомогти планеті? Ми зібралися в Мюнхені, щоб об’єднати людей та владу задля стабілізації клімату. Технології змінюються на краще. Вони прогресують, і їхній вплив на природу стає менш шкідливим. Доклавши зусиль для дослідження та вивчення технологій, ми зможемо піти вперед і споживати менше енергії”, - зазначив Вокер.

“Раніше ми думали що зміна клімату нас ніяк не зачепить. Сьогодні ми бачимо вже іншу картину. Це створює економічні проблеми та стрес. Страждають діти, страждають люди. Нам треба визнати, що ми на межі кліматичної кризи”, - підсумувала виконавчий секретар Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату Патрісія Еспіноса.

💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами.
Елена
Роджер козёл.
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Весёлый Роджер
«Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! Сала Уронили! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Сила нации у полной дебилизации? Сало не роняйте, для рагуль-убийц него ховайте!
е
Елена не прокомментируешь? или ты только маты и бред про Роджера и Россию писать в состоянии, а на большее мозгов у тебя тупой дуры не хватает....
е
увы, но да...работать майданутые точно не будут...а нормальный человек в этот гадюшник с дерьмом не полезет..
Луна -2
Пиджачок от Бриони -если помялся, можно заменить на пиджак от Армани , и засучив рукава, можно поработать на свою страну- А то будет у Ющенко - глядя в камеру проникновенным взглядом, и суетливо перебирая руками -сказал -"Эти ручки никогда и ничего не крали "_можно подумать, что в самом деле не нажился тогда на больничке будущего .Нет здесь, и никогда не будет честного президента ,который не валил бы все на Россию. а засучив бы рукава разгребал бы эти авгиевы конюшни.Атмосфера не располагает - воздух особенный для кражи из государственного кармана годится-хотя карман не вечный, и в нем давно уже большущая дыра ,сделанная предыдущими крысами.
Авторские статьи