Политикаwww.ukrinform.uaFeb 16

На Мюнхенській конференції оцінили ризики через зміни клімату

nk_hauz/-m0cnwhiviam3rddwiy4.jpg

Однією з проблем, якій на Мюнхенській безпековій конференції приділяється значна увага, є кліматичні зміни та пов'язані з ними ризики для людства.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Виконавчий директор Greenpeace International Дженніфер Морган у своєму виступі заявила: “Я представляю мільйони людей, які глибоко занепокоєні дискусіями, що тут проходять. Вони знають, що зміни клімату - це криза безпеки. Вони знають, що кліматичні надзвичайні ситуації - це глобально. І вже настало вирішальне десятиріччя яке визначить, чи призведе підвищення температури до незворотнього”.

У зв'язку з цим, за словами Морган, необхідно вивчити всі можливі ризики, що їх зміни клімату несуть міжнародній безпеці.

Своєю чергою старший віцепрезидент Google з глобальних питань Кент Вокер заявив, що клімат потребує більшої уваги. Він указав, що про зміни клімату можна судити, зокрема, на прикладі пожеж і потопів.

“Ми маємо бути відповідальніші. Що ми можемо зробити разом, аби допомогти планеті? Ми зібралися в Мюнхені, щоб об’єднати людей та владу задля стабілізації клімату. Технології змінюються на краще. Вони прогресують, і їхній вплив на природу стає менш шкідливим. Доклавши зусиль для дослідження та вивчення технологій, ми зможемо піти вперед і споживати менше енергії”, - зазначив Вокер.

“Раніше ми думали що зміна клімату нас ніяк не зачепить. Сьогодні ми бачимо вже іншу картину. Це створює економічні проблеми та стрес. Страждають діти, страждають люди. Нам треба визнати, що ми на межі кліматичної кризи”, - підсумувала виконавчий секретар Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату Патрісія Еспіноса.

💬 Последние комментарии
Родная школа
А какое право имели мусульмане запрещать девочкам ходить в ненужные школы и какое право они имеют разрешать? Ходить или не ходить - это ж естественное право каждого человека.
Родная школа
Честно говоря, совершенно не понимаю смысла школ. Все чему могут научить в школе за много лет, можно выучить за несколько часов. И результат такого экспресс-обучения будет лучше.
А это хорошая новость
Обсурднее нехватки чипов может быть только нехватка энергии. Если чипов не хватает, значит, это кому-нибудь нужно. И это хорошо, что чипов не хватает. Только нехватка чипов может спасти этот мир.
Чип и Дэйл вам в помощь!
Нет Чипов, ставьте Дэйлов! Свои чипы делать нужно, а не зависить от поставок!
Антиелена
Послушай маладая и умственно некрасивая ТП! Тебе уже сколько предлагали вариантов? Там тебя очень ждут! Повторяю: 1. на кулубнику у Поляндию; 2. Под гейропейский мост; 3. Модные клининговые компании; 4. Housekeeper. А больше, судя по твоим высерам, ты ни чего и не умеешь!
Не понял
Если реально сблизить власть с изберателем, то власть получит психическое расстройство. Если избератель получит власть с нужным ему качеством, то борьбу с властью можно будет прекратить. Если же власть хочет сохранить свое здоровье, то нужно прекратить игру во власть. И tertium, здесь, non datur.
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Авторские статьи