На Прикарпатті президент призначив двох судів
Политикаvikna.if.ua17 августа 2020

На Прикарпатті президент призначив двох судів

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про призначення у місцевих загальних судах.

Відповідний документ опублікували на сайті президента. На посаду суддів Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області призначили Богдана Атаманюка та Лесю Кіндратишин, інформують "Вікна" з посиланням на сайт пресслужбу адміністрації президента.

Як зазначається на сайті Вищої ради правосуддя, Богдан Атаманюк у минулому адвокат. У 2007 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». Має стаж професійної діяльності у сфері права після здобуття вищої юридичної освіти щонайменше п’ять років, є компетентним, доброчесним та володіє державною мовою. За результатами кваліфікаційного іспиту набрав 185,875 бала та займає 99 позицію в рейтингу кандидатів на посаду судді місцевого загального суду.

Леся Кіндратишин закінчила Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство» у 2011 році. За результатами кваліфікаційного іспиту набрала 184,75 бала та займає 108 позицію в рейтингу кандидатів на посаду судді місцевого загального суду.

Написать комментарий