Политикаwww.bartka.com.ua24 янв.

На Прикарпаття завітав Генеральний консул Угорщини

nk_hauz/-lzm45pc6yo1tbuzh9a9.jpg

Сьогодні до Івано-Франківська прибув з робочим візитом Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла, повідомляє Івано-Франківська ОДА.

Робоча зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва із угорською делегацією, яку очолив керівник дипломатичного відомства була присвячена поглибленню міжнародного співробітництва, також під час зустрічі йшлося про проектну, інвестиційну діяльність, розвиток та поглиблення міжнародної співпраці у галузях освіти, культури, молодіжної політики, життєдіяльність української національної меншини в Угорщині.

«Івано-Франківськ стає ще ближчим до Європи. Через кілька годин офіційно розпочне свою роботу «Угорський культурно-освітній центр» – важливий майданчик для розвитку співпраці між Івано-Франківськом, Україною та Угорщиною, для єднання українського та угорського народів», - зазначив Віталій Федорів. Управлінець переконаний, що відкриття центру дасть ще більший поштовх для налагодження економічних, культурних та туристичних зв’язків між двома країнами, пришвидшить комунікацією угорського та українського бізнесу, сприятиме залученню інвестицій. 

Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайла підтвердив важливість відкриття цієї культурно-освітньої установи в Івано-Франківську у зміцненні дружніх міжнародних відносин. «У нас є хороші стосунки, дружні відносини наші розвиваються швидкими темпами, і я сподіваюся, що в цьому році настануть позитивні зміни у нашій співпраці, - запевнив Генеральний консул Угорщини. - Так як нас поєднують спільні ідеї, у нас і в подальшому будуть спільні точки, у яких ми вироблятимемо та розвиватимемо нашу співпрацю».

Цього року Угорщина прийматиме 600 дітей з України. Загалом протягом 2014-2019 рр., за організації угорської сторони і сприяння ДСУУ, у літніх таборах було організовано відпочинок в Угорщині для 4 000 дітей з різних регіонів України. Також продовжується реабілітація українських воїнів в Угорщині та триває програма літнього відпочинку дітей, батьки яких загинули під час подій на Майдані, в ході АТО/ООС у східних областях України, дітей із внутрішньо переміщених сімей, із малозабезпечених та багатодітних сімей.

Сторони висловили переконання, що завдяки спільним зусиллям як на рівні держав, так і регіонів, можна зробити чимало справ, які підуть на користь обидвом народам.

💬 Последние комментарии
Серж
Получается по-петушинному: прокукарекал, а там хоть не расцветай!!! Улыбнуло!
-----
«Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный,..."
Весёлый Роджер
«Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, а Игбун Хохлов это знает и завидует.» «Елена – 05 января 2022 -….а так лишнего стараюсь не брехать,шоб там Роджер не рассказывал.»
Весёлый Роджер
#Свободу АрМоВиру!!! Выдать Пете миномёт и десять мин для удара по Раде, а Шмуля пердун - будет у него смокчать в засаде!
Весёлый Роджер
Шмуля Писдунович, ну хватит своих защищать! Надоел ты всем своей пархатой брехней! Где я там написал слово ЕВРЕЙ??? ЭЙ ТВАРЬ отвечай!!! Эй МУДАК Шмуля, дэ?
Лижите задницы убийцам ваших предков
Эдик! А ты продолжай лизать задницы убийцам твоих предков, глядишь, они передумают тебя убивать! А может быть и не передумают...
А ПО КАКОМУ ТАКОМУ ПРАВУ ?
Памятные монеты посвящённые Олимпийским Играм имеет право выпускать только страна - организатор Игр! Какое право имеет это делать украина?