На саміті НАТО у червні обговорять план вступу України в Альянс
Политикаdonpatriot.news05 мая 2021

На саміті НАТО у червні обговорять план вступу України в Альянс

У червні поточного року на саміті Північноатлантичного Альянсу учасники обговорять План дій щодо членства для України.

Таку заяву зробив президент Польщі Анджей Дуда на спільному брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським у Варшаві.

Дуда зазначив, що тема безпеки України буде обговорюватися на саміті НАТО в Брюсселі в середині червня, а також на зустрічі «бухарестської дев'ятки», країн Центральної Європи ‒ членів Альянсу, який за кілька днів відбудеться у Румунії.

«По-перше, це питання безпеки України, а у зв'язку з цим і безпеки всієї Центральної Європи. А по-друге, це питання також формальної вказівки Україні шляху, яким вона має йти в напрямку членства, «дорожньої карти» для цього членства, яке зараз має фундаментальне значення і за яке Україна бореться», ‒ заявив президент Польщі.

У свою чергу, Володимир Зеленський подякував Польщі за підтримку суверенітету та європейських прагнень України.

«Польща завжди підтримує Україну, український народ. Я також хочу подякувати Анджею Дуді за те, що він ще раз запевнив Україну в підтримці, адвокації нашої країни щодо членства в НАТО», ‒ заявив президент України.

Нагадаємо, після зустрічі з лідерами Німеччини та Франції Зеленський заявив, що на найближчому саміті НАТО розраховує почути конкретику щодо надання Україні Плану дій щодо членства в Альянсі.

Написать комментарий