Политикаwww.ukrinform.ua25 нояб.

На Закарпатті обирають нового голову облради

nk_hauz/W_Kvn2p7g.jpeg

В Ужгороді розпочалася позачергова сесія Закарпатської обласної ради, на якій депутати мають обрати нового голову.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Сесію проводять у сесійній залі будівлі облради на площі Народній, 4. У сесійній залі зареєструвалися 58 депутатів із 64-х. Попередні спроби провести сесію та обрати нового голову закінчувалися провалом: надходили повідомлення про замінування, і поліція проводила обшуки в будівлі облради.

Питання про обрання голови облради внесено до порядку денного.

Попереднього голову Закарпатської облради Олексія Петрова знімали двічі: вперше за дострокове припинення його повноважень проголосували ще 28 жовтня, офіційно припинили повноваження Петрова як голови облради 15 листопада.

Як повідомляється, наразі головним кандидатом на посаду голови облради є Володимир Чубірко, він представляє в облраді фракцію політичного проєкту "Рідне Закарпаття", також його пов'язують із Віктором Балогою. За інформацією Укрінформу, в Чубірка наразі є необхідна кількість голосів, яка підтримає його кандидатуру на голосуванні за голову Закарпатської облради.

Також на сьогоднішній сесії мають обрати заступників голови.

Як повідомляв Укрінформ, на Закарпатті минулого тижня Президент звільнив із посади голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова. Це була реакція Києва на політичну кризу на Закарпатті, внаслідок якої партія "Слуга народу" втратила ключову посаду голови Закарпатської обласної ради. Наразі обов'язки голови ОДА виконує колишній заступник Полоскова Петро Добромільський із партії "Слуга народу".

💬 Последние комментарии
ХОДЯТ СЛУХИ...
Ходят слухи, скоро куйев будет зваться "ПСАКИ СИТИ" ! Ну а кхаркив" - " БАЙДЕН БАЙДЕН" ОБЗОВУТ!!! ДА НЕ ДАЙ БОГ!!!
Весёлый Роджер
ДАЕШЬ ГАЗ у Эуропе по 3000 евро!!! А по ПЯТЬ? А куда пропали пиндосные газовозы - кто бачил? А скики же было ору у этих наёмных пропа_Хандонов про пидтримку от пиндосов! Мол не нужен Европе рассейский Газ, так писал Шмуля, старый пыдарас! Скики же Газ будэ на эвро-Хабах для щирых холопов, с учётом неуёмных аппетитов их воров-керивников? Ось цэ пытання - ЖЕСТЬ! Но нычого - Хлавное шо? Шо вы ни пид москалями! Що вас грабят патриотичные та щирые бандиты! Сало не уронили?
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ...
А В СЛУЧАЕ НАПАДЕНИЯ уКРАИНЫ НА РОССИЮ, СЕВЕРНЫЙ ПОТОК-2 ПРОДЛЯТ ДО ПАРИЖА?
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ...
А В СЛУЧАЕ НАПАДЕНИЯ уКРАИНЫ НА РОССИЮ, СЕВЕРНЫЙ ПОТОК-2 ПРОДЛЯТ ДО ПАРИЖА?
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ...
А В СЛУЧАЕ НАПАДЕНИЯ уКРАИНЫ НА РОССИЮ, СЕВЕРНЫЙ ПОТОК-2 ПРОДЛЯТ ДО ПАРИЖА?
ХОДЯТ СЛУХИ...
Ходят слухи, скоро куйев будет зваться "ПСАКИ СИТИ" ! Ну а харкив" - " БАЙДЕН БАЙДЕН" ОБЗОВУТ!!! ДА НЕ ДАЙ БОГ!!!
Весёлый Роджер
Правильно, надо поклониться точности грузинских снайперов!!! Ну и панам пиндосам, що оплатили выстрелы киллеров! А сейчас Блинкин гадина заявил - що то Янек настрелял майданят! Сало уронили, убийцам небесной сотне Сала!