Политикаwww.golos.com.uaFeb 25

На засіданні ОБСЄ обговорили безпекову ситуацію в нашій країні

nk_hauz/-m0wlp6jl5x99_jgcx79.jpg

Днями у Відні (Австрійська Республіка) відбулося 19-те Зимове засідання Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

У засіданні взяла участь Постійна делегація Верховної Ради України.

У складі української парламентської делегації — голова Постійної делегації Микита Потураєв, заступники голови Постійної делегації Артур Герасимов та Григорій Немиря, члени делегації Володимир Воронов, Вадим Галайчук, Павло Фролов та Нестор Шуфрич.

Члени Постійної делегації Верховної Ради України взяли участь у засіданнях Постійного комітету, трьох Загальних комітетів та двох спільних засіданнях трьох комітетів, а також у спеціальному заході, присвяченому розслідуванню вбивства Бориса Немцова.

У своїх виступах члени Постійної делегації інформували про нинішню безпекову ситуацію на сході України, у тому числі проблеми екологічної безпеки сходу України, порушення прав людини на тимчасово окупованих територіях — окремих районів Донецької та Луганської областей і Автономної Республіки Крим, а також перспективи переговорів із мирного врегулювання на сході України.

Українська парламентська делегація провела також зустрічі з Президентом ПА ОБСЄ Георгієм Церетелі та керівником місії зі спостереження за парламентськими виборами в Україні Ілккою Канервою, Верховним комісаром ОБСЄ з питань національних меншин Ламбертом Дзаньєром, а також парламентською делегацією США.

Під час зустрічей порушувалися питання імплементації реформ в Україні, посилення співпраці та допомоги Україні, а також безпекової ситуації на сході України.

💬 Последние комментарии
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ !!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей в Лиге Чемпионов не забили ни одного гола !!!
Алоха
А если бы не жидо-большевики, то ты и твой новый царь так бы и остались крепосными.