Политикаdonpatriot.newsApr 2

На засіданні ТКГ Україна запропонує ввести «пасхальне перемир’я»

nk_hauz/-mxiqmsohvc39ixn4niw.jpg

Леонід Кравчук, голова української делегації у Тристоронньої контактній групі, має намір порушити питання про «пасхальне перемир’я» на засіданні ТКГ 14 квітня.

Таку заяву він зробив в етері телеканалу «Україна 24».

«У нас буде засідання 14 квітня, і ми це питання порушимо, як і належить, тому що Великдень. Люди будуть більше ходити на могили, вони будуть ходити по території, тому треба більше думати про розмінування, контроль», – заявив Кравчук.

Голова української делегації зазначив, що перемир’я буде тимчасовим, та підкреслив необхідність прийняття рішень, які забезпечать припинення вогню на Донбасі.

«А коли це буде вирішено, то будуть вирішуватися політичні, безпекові та інші питання. Таким чином ми будемо рухатися вперед до миру», – зазначив перший Президент України.

Також Леонід Кравчук повідомив, що Президент Зеленський готовий до зустрічі з іншими лідерами Нормандської четвірки – як спільної, так і з кожним окремо – для припинення вогню.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.