Политикаinformator.news4 нояб.

НАБУ, прагнучи виконати політичне замовлення, у підсумку викрило лише себе, – депутат

Народний депутат Євген Дейдей заявив, що Національне антикорупційне бюро (НАБУ), прагнучи виконати політичне замовлення проти сина очільника МВС Арсена Авакова, у підсумку викрило лише себе. “Спортивні лижні костюми. Під час війни. За 4 870 грн за штуку. Це речі першої необхідності? Серйозно? Куди там тактичним рюкзакам”, – обурюється політик. При цьому Дейдей наголошує, що костюми були закуплені саме у фігуранта “рюкзачної” справи, яка посилено розслідується детективами НАБУ вже два з половиною роки.

“Саме того фігуранта, якого звинувачують в «фіктивній» діяльності. Іронія долі. Антикорупційне бюро в пориві виконати політичне замовлення в підсумку вийшло саме на себе”, – підкреслив депутат, додавши, що тепер справа залишається за Генпрокуратурою. Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко також назвав затримання сина міністра МВС “взяттям у заручники”, що має на меті монополізувати вплив президента Петра Порошенка на силові структури країни.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...