Политикаznaj.ua10 мар.

НАБУ представило нову статтю про незаконне збагачення

В Національному антикорупційному бюро (НАБУ) розповіли, на скільки тепер можна сісти за незаконне збагачення. Нова стаття Кримінального кодексу України, яку допомогли розробити детективи НАБУ, передбачає сім років в'язниці з конфіскацією майна. Стаття стосується глави уряду, всіх міністрів, народних депутатів, генпрокурора і суддів. Якщо в них виявиться майно, яке не буде відповідати легальним доходам, то воно буде конфісковано, а власник - сяде у в'язницю на сім років. Те ж саме, якщо НАБУ з'ясує, що чиновники купили маєтки, яхти або літаки на ім'я підставних осіб Конституційний суд 26 лютого визнав неконституційною статтю про незаконне збагачення, яку прийняли у 2015 році. У своєму рішенні судді написали, що закон порушує презумпцію невинності. Міжнародні партнери також дали свою оцінку скасування статті про незаконне збагачення. Вони стверджували, що відчувають себе обдуреними, як і український народ. Будь-який чиновник витрачає гроші платників податків, тому вони повинні доводити, що не плутають власні гроші з громадськими. Мають коказувати людям, зокрема в декларації, що на державній посаді працюють на суспільство, а не на себе. Страхом корупціонерів завжди була стаття про незаконне збагачення. Наприклад, нещодавно надійшла інформацію, що голова Конституційного суду Станіслав Шевчук готується отримати у власність, користуючись допомогою родичів, велике майно. Цими даними вже має Антикорупційне бюро.

💬 Последние комментарии
ну да
жидо враг и агент спец служб против (СССР) будет ездить по ушам славянам что бы те вступили в конфликт 😆
Елена
Тебя ещё не спрашивала.
Антиелена
Лучше б ты промолчала, Ленка-дура-белка-целка! Иногда это лучше чем что-нибудь да ляпнуть, но последней!
Круля вбили
А все потому что пуритане расстреливали левеллеров. Нужно наоборот.
хата НАТО с краю
Скоро Болгария Румыния, Чехия и Польша опять станут Российскими "СОЦ-СТРАНАМИ"... Путин зла не помнит - он его записывает (требует все документальные отчеты) о членах участниках предстоящего военного кризиса в Европе. Они все будут наказаны!
Германарих
Так что сия сомнительная затея обречена... Славяне, как и евреи, рассеялись и стали свободными людьми.
Каты знущаются из нас ! (Шевченко)
понаехавшие римские католики-инквизиторы убивают местное население протестантов, в тихой, мирной процветающей Северной Ирландии... Еще живы те люди, которые помнят разрушенные города, расстрелянные фасады домов, детей, играющих среди обломков... и Святую Инквизицию. Об этом «картофельном геноциде» 1845-1849 гг., который унес жизни два миллиона ирландцев, а еще три миллиона отправил искать спасения на чужбине подробно в статье «Пытка нищетой: путь «ирландского голодомора». https://versii.com/news/332211/