Политикаradiosvoboda.org20 февр.

НАБУ: розслідування «бурштинової справи», у якій фігурують Розенблат і Поляков, завершене

Досудове розслідування так званої «бурштинової справи», у якій фігурують народні депутати Борислав Розенблат і Максим Поляков, завершене, повідомляє Національне антикорупційне бюро України. У відомстві зазначили, що 15 лютого 2018 року стороні захисту (шістьом підозрюваним, зокрема двом народним депутатам України) відкрили доступ до матеріалів слідства. Народні депутати Борислав Розенблат (позафракційний, виключений із фракції «Блоку Петра Порошенка»), а також Максим Поляков («Народний фронт») є фігурантами так званої «бурштинової справи». У діях Розенблата Генеральна прокуратура України вбачає ознаки зловживання впливом і хабарництва на загальну суму в 280 тисяч доларів, у діях Полякова – ознаки хабарництва і зловживання впливом на суму в 7 тисяч 500 доларів. Цих депутатів підозрюють в отриманні неправомірної вигоди за внесення до парламенту законопроектів і вчинення інших дій, пов’язаних із видобутком бурштину, в інтересах компанії-нерезидента. Депутати ці звинувачення відкидають. У лютому 2018 року Солом’янський районний суд Києва дозволив зняти з Розенблата й Полякова електронні браслети.

💬 Последние комментарии
Ассенизатор
Хоть кто-то может привести (одну!) причину, накуя это надо Путину??? Эй Гивняр, а ну блесни "умом", напряги какашку, которая у тебя вместо извилины. Только не тупи как обычно.
Серж
Попользуют зелю скомороха и выкинут, как резиновое изделие! Поделом ему!!!
Ке-ке на Ке
Крымчане уже уехали...
Ассенизатор
Дурик, таблетки не забывай принимать, а то вон как тебя колбасит. Примеры приведи потоков звирячойи злобы. Пока что это из тебя прёт, из всех пор и отверстий, только ты и не замечаешь. А на счёт гивна - в свой рот загляни, там просто прорыв канализации. Там, где мозги должны быть - у тебя тоже гивно. Это я тебе как профессионал говорю.
Срочно всей Европе вымирать.
Смешно. Вымрите и станете нейтральными.
Каменяр
У кремлівського ватажка старечий маразм, ускладнений шизофренією та параноїдальним синдромом. В цьому основна причина сьогоднішнього ультиматуму РФ.
Ассенизатор
Герои не умирают, просто они так пахнут...