Политикаinformator.news27 июл.

НАБУ завершило розслідування у «газовій справі» депутата-втікача Онищенка

Національне антикорупційне бюро завершило досудове розслідування у справі народного депутата Олександра Онищенка. Онищенко переховується в Іспанії та підозрюється українською владою в корупційних схемах з розкрадання коштів під час видобутку й продажу природного газу, –повідомляє прес-служба НАБУ. Оскільки Онищенко — за межами України, про завершення розслідування повідомили його адвокатів. Їм надали доступ до матеріалів слідства, після чого правоохоронці складуть обвинувальний акт для передачі його до суду. За версією слідства, Онищенко заснував злочинну організацію, яка з 2013 до 2016 року розікрала понад 1,6 млрд гривень від реалізації природного газу. Через корупційні схеми депутата «Укргазвидобуванню» спричинено збитки на понад 740 мільйонів гривень. До так званої «газової справи» причетні 29 людей. З них — двоє близьких людей, які виконували роль співорганізаторів, решта — працівники ПАТ «Укргазвидобування», юрист, фінансисти, керівники компаній тощо. Восьмеро підозрюваних визнали свою провину й уклали угоди про визнання винуватості. Розслідування ролі ще 12 осіб також завершено.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .