Политикаwww.ukrinform.uaJul 14

Написати заяву про звільнення Авакову запропонував Президент – Верещук

nk_hauz/-mez54kqkutt71m6xkrf.jpg

Арсен Аваков написав заяву про звільнення з посади міністра внутрішніх справ, бо отримав відповідну пропозицію від Президента Володимира Зеленського.

Про це народний депутат від фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Ірина Верещук сказала журналістам під будівлею парламенту, передає кореспондент Укрінформу.

"Президент учора (13 липня – ред.) на фракції сказав нам, що він викликав пана Авакова і запропонував йому написати заяву про звільнення", – сказала Верещук.

За її словами, Зеленський не повідомив народним депутатам причину, у зв’язку з якою запропонував Авакову написати заяву про звільнення.

Як повідомляв Укрінформ, Арсен Аваков подав заяву про відставку з посади міністра внутрішніх справ. Народні депутати від "Слуги народу" обговорили питання звільнення Авакова на засіданні фракції у вівторок, 13 липня. На засіданні політсили були присутні Президент Володимир Зеленський, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак та Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль. За результатами засідання стало відомо, що головним кандидатом на посаду міністра МВС є чинний голова Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський. Він повідомив, що погодився на пропозицію Президента очолити Міністерство внутрішніх справ.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Вони, запизденцы, пышаються тем, що ых эбуть эуропейские паны, фуями большой величины! Через дупу - у Эуропу! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©...»
е
Вопрос спорный конечно...на вкус и цвет фломастеры у всех разные...
ЗаконникЗаконник
Я не антисеміт. Можна сказати, що сам президент мені подобаєтся. Мені його пан не подобається. Олігарх.
е
Так,мвыходи меняй президента)) ты ж народ)))..типа джерело владыка)))
Законник
"Ой, чий то кінь стоїть, що сива гривонька? Сподобалась менв тая дівчинонька...
Законник
Ні. Мені геть нічого не подобається. І ти мені також не подобаєшся.