"Наш край" братиме участь у місцевих виборах 25 жовтня
Политикаua.interfax.com.ua03 августа 2020

"Наш край" братиме участь у місцевих виборах 25 жовтня

Партія "Наш край" візьме участь у запланованих на жовтень поточного року місцевих виборах, представників партії буде висунуто до рад усіх рівнів, повідомляє прес-служба політсили.

Відповідне рішення було ухвалено на розширеному засіданні політради партії "Наш край".

"Наш край" йде на місцеві вибори! Йде до рад усіх рівнів. Це господарники і професіонали, які протягом тривалого часу працюють із людьми і для людей. Усіх, хто має досвід у реальному секторі економіки, державного управління, в місцевому самоврядуванні, - ми закликаємо приєднатися до нас", - зазначив співголова партії Олександр Мазурчак.

Так, за словами народного депутата України Андрія Деркача, професіонали, об'єднані єдиною метою, можуть змінити країну.

"Для нас важливо, щоб це були моральні люди. Ті, хто хоче в полон до олігархів або партійних босів - це їхнє право, але наша команда - це люди, для яких мають значення слова справедливість, порядність і професіоналізм. Саме такою командою ми бачимо "Наш край", - наголосив він.

У свою чергу нардеп і співголова партії Сергій Шахов додав, що наразі люди зневірилися в новій і старій владі. "Людям потрібні професіонали, які облаштують усе на місцях. Які облаштують нашу країну. Вони втомилися від розмов і порожніх обіцянок", - вважає Шахов.

Одним із головних завдань партії на політраді було оголошено розвиток і зміцнення місцевого самоврядування, а також захист реформи децентралізації.

"Наш край" не стояв і не буде стояти осторонь і спостерігати, як країну ведуть у безодню хаосу і занепаду. Ми - патріоти своїх міст і сіл, які хочуть брати на себе відповідальність за їхній розвиток. Чим сильнішою буде місцева влада, тим сильнішою буде загалом і наша країна", - заявив співголова партії, народний депутат Антон Кіссе.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
американцы не верят в ваш бре
Амеры не ведутся на эту пустышку и этот миф о "гиперзвуковом" оружии. Никакой "гонки" не будет. В подтверждении своих слов, напомню как Трамп говорил о создании в Америке "супер-пупер ракеты" это такой тонкий троллинг "руськаго гиперь овонгарда"
кипчак
Мягко стелют - жестко спать! Призывают к единству, для того чтобы кого-то потом добить. С ними нужно держать ухо востро, потому что за красивыми словами всегда скрыты коварные планы и четкие цели. На публику все благостно, вот только искать нужно второе дно в их "чемоданчике".
мысли больного головачлена
Голова Член что то размышляет о меморандуме? Кто вообще разрешил таким даунам что то постить в интернете? Больным на голову разрешено "постить" только в своей больной голове.
кипчк
Есть такая профессия у украинцев, "которые в голове активисты"= шавки у ног хозяина, задницу США и Европе лизать и, по возможности, исподтишка лягнуть Россию. Ну не могут они себе другой радости в жизни найти, бедолашные.
кипчак
Неблагодарность, подлость, глупость до добра не доводят. Запад вам поможет?
вот так новость
А как этот прокремлядский сайт, опубликовал каррикатуру на плешивое пуйло? P.S. а могильный, может читать хоть на китайском, хоть на иврите, может вообще не читать, но КОМУ КАКОЕ ДЕЛО ДО ЭТОГО ?
бараний инстинкт
Ой еей! Все как всегда, хорошее это "ложь", а все "плохое", но откровенно выдуманное это правда! Мышление стада баранов!