Политикаwww.unn.com.ua14 мар.

Наступне засідання контактної групи у Мінську відбудеться 27 березня

Наступне засідання тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі відбудеться 27 березня. Про це повідомив спецпредставник ОБСЄ в контактній групі Мартін Сайдік. За інформацією видання, на сьогоднішньому засіданні тристоронньої контактної групи велику увагу приділяли темі розмінування та режиму припинення вогню. Водночас економічна робоча група розглянула питання щодо водопостачання в Донецькій і Луганській областях, включаючи необхідні ремонтні роботи і дотримання графіку аудиту компанії "Вода Донбасу". Обговорювались питання виплат пенсії жителям окупованих територій Донецької і Луганської областей. Політична робоча група розглядала два дискусійні документи, які були підготовлені координатором, послом П'єром Морелем. "Вони призначені для обговорення існуючого статусу-кво по імплементації формули Штайнмайера і амністії", - пояснив Мартін Сайдік. Він також зазначив, що сьогодні у координатора П'єра Мореля була 106-я сесія. "Він і на 106-ю сесію йде з новими ідеями, щоб поліпшити і просунути цю роботу. Він запропонував документи. І сьогодні йшла жвава дискусія в політичній підгрупі", - розповів Мартін Сайдік. Сайдік розповів, що на засіданні обговорювали списки утримуваних для обміну.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .