Политикаkontrakty.ua20 дек.

Наступного року українські катери Island отримають американське озброєння

nk_hauz/PLh91hTng.jpeg

Наступного року українські патрульні катери типу Island будуть доозброєні зброєю виробництва США. Про це в інтерв’ю АрміяInform розказав Командувач ВМС ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний. Командувач українських ВМС вже виступав за уніфікацію морських артсистем, що позитивно впливатиме на обслуговування артилерійських систем, закупівлю боєприпасів до них тощо. Контрадмірал Олексій Неїжпапа розказав, що в Україні зараз відсутнє виробництво морських артилерійських систем та боєприпасів до них. «Тому треба нам вирішувати, що це буде за артилерія, вона повинна бути єдина, стандартизована, щоб у нас не було різних калібрів, різні кораблі з різним обладнанням, щоби вона була уніфікована», – сказав у на підсумках 2020 року Командувач ВМС ЗС України. У інтерв’ю для АрміяInform він вказав цю ж позицію і щодо патрульних катерів: «Нагадаю, що всі катери будуть оснащені озброєнням виробництва США. Мова йде про 30-мм гармати та ракети різної дії», – підкреслив контрадмірал. Про які саме артилерійські системи та ракети йде мова він не уточнив. «Наразі маємо остаточне рішення щодо їх доукомплектування, деякі боєприпаси уже отримані, тож наступного року ми приступимо до установки цих систем на всі 5 катерів», — підкреслив Олексій Неїжпапа. 6 грудня 2021 року лави національного флоту поповнили два патрульні катери типуIsland – «Фастів» та «Суми». Це вже друга партія катерів, які США передали Україні в рамках допомоги у сфері безпеки та оборони. Ще два — «Слов’янськ» та «Старобільськ» служать у ВМС ЗС України з 2019 року, 13 листопада того року, у Практичній гавані міста Одеси відбулась церемонія підняття прапорів ВМС ЗС України на них. На відправлення до України чекає ще один катер класу Island. П’ятий переданий патрульний катер отримав ім’я Героя України прапорщика В’ячеслава Кубрака. Больше читайте тут: https://kontrakty.ua/article/189105

💬 Последние комментарии
Елена
Петро Лексеевич не еврей.
Елена
Тебе и программы такой не надо,ты сам ещё тот бредо генератор.
Весёлый Роджер
Шановний "е". Есть такая программа для компа, называется "Бредо генератор". Ксати, пишет порой так грамотно и так похоже, что сразу и не поймешь, что это полный БРЕД! Так вот, Шмули вона ни треба - тому що мозги пердуна шизика этим генератором и являются!
Весёлый Роджер
"Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"
Весёлый Роджер
Надо пид кроватью пошукать - мабуть там кто прячется та Сало по ночам ыиест падлюка! Ну то що там с жинкой ... теребунькается - так цэ свидомого щирюка менее волнует, чем то, що кто-то Сало зъист! Ось то да! А в огороде-то - лебеда... А всё от того, що вы пропа_Хандона хунты, старого пердуна Шмулю_Елен не слухаете... А никто вас кормить и не обещал, вы ж на пути до панувания у Эуропу! А в пути - не кормят! Вот кто дойдёт ... Так що мажьте либрикатором свою хитрую *опу та пиСдуйте вы у Эуропу! «Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.»
Кот
Сдулся Зельц!!!
Весёлый Роджер
Эй майданутые ждуны панувания - цэ спешал фо вас! А гандон Шмуля - пыдарас! ______________ "Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"