Политикаinformator.news15 нояб.

НАЗК на голодних мишей полює, а не на жирних щурів, – Ляшко

Протистояння антикорупційних органів не має нічого спільного з реальною боротьбою з корупцією, переконаний народний депутат Олег Ляшко. Політик стверджує, що керівники цих органів, утримання яких обходиться бюджету у сотні тисяч гривень на місяць, займаються зведенням рахунків між собою та виконанням політичних замовлень. “НАЗК – це, як бик без яєць. Абсолютно непотрібний орган. При цьому його голова Корчак виписує собі по 300 тисяч гривень премій на місяць. Є в неї розум? Очевидно, немає. Вони виписують собі космічні зарплати, коли українці виживають на копійки. Як би у Корчак були не курячі мізки, вона б подала у відставку, хоча б на час розслідування”, – зазначив Ляшко.

Народний депутат переконаний, що своїми діями антикорупційні органи дискредитують боротьбу з корупцією в Україні. “Протистояння антикорупційних органів дуже дурно пахне. НАБУ, САП, НАЗК між собою гризуться, як собаки. Як в фільмі з нашого дитинства – «мушкетери короля і гвардійці кардинала». Це не має нічого спільного з боротьбою з корупцією. Замість того, щоб ловити жирних щурів, вони або полюють на бідних мишей, або виконують брудні політичні замовлення. Я б їх всіх розігнав до бісової матері!”, – наголосив лідер Радикальної партії. Олег Ляшко запевнив, що добиватиметься підвищення соцстандартів для українців у бюджеті наступного року. “Вчора вночі ми з прем’єр-міністром Гройсманом дискутували близько години на тему, як збільшити мінімальну зарплату не до 3700, як пропонує уряд, а до 5000 гривень. Мене не влаштовує підвищення до 3700, бо від мінімальної зарплати залежать підвищення соцстандартів та середньої зарплати, а також збільшення пенсій. Розказав Гройсману, де на це взяти гроші. Якщо він не знає, хай спитає у Ляшка – майбутнього Президента України”, – підсумував політик. Раніше повідомлялося, що детективи Національного антикорупційного бюро України почали досудове розслідування щодо посадових осіб Національного агентства з питань запобігання корупції.

💬 Последние комментарии
Германарих
Так что сия сомнительная затея обречена... Славяне, как и евреи, рассеялись и стали свободными людьми.
Каты знущаются из нас ! (Шевченко)
понаехавшие римские католики-инквизиторы убивают местное население протестантов, в тихой, мирной процветающей Северной Ирландии... Еще живы те люди, которые помнят разрушенные города, расстрелянные фасады домов, детей, играющих среди обломков... и Святую Инквизицию. Об этом «картофельном геноциде» 1845-1849 гг., который унес жизни два миллиона ирландцев, а еще три миллиона отправил искать спасения на чужбине подробно в статье «Пытка нищетой: путь «ирландского голодомора». https://versii.com/news/332211/
Германарих
Каким образом? Все славянство давно разбежалось из своего карпатского лона в результате нашествия гуннов!
Хороший бизнес
Чтобы было понятно, стоимость американской компании Apple, созданной двумя талантливыми парнями несколько десятилетий назад в гараже, уже превысила стоимость украинского государства.
Яценюк и пл0нета 0бицян.ok
(Майдан, 2014) Я вам обицяю! Газ дорожчать НЭ БУДЕ !!! То що Ціна може підскочити до 40 гривень за 1 кубічний метр - Цэ все БРИХНЯ и Путенська пр0п0ганда ! Уси на м0йдан !
888
Под шумок хорошо шарить по карманам у населения.
е
ага.. а вещала тут что НИКОГДА нет врешь и что тебе можно ВСЕГДА верить))) и тут СБРЕХАЛА! БРЕХЛО продажное ты....