Политикаwww.unn.com.ua3 июн.

НАЗК перевірило усіх нардепів на конфлікт інтересів

Національне агентство з питань запобігання корупції перевірило всіх народних депутатів VIII скликання на дотримання вимог законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, найбільшу кількість протоколів щодо порушень складено стосовно позафракційних народних обранців. “НАЗК здійснило моніторинг за виконанням народними депутатами VIII скликання вимог Закону України “Про запобігання корупції” щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також перевірило дотримання обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності", - повідомили в агентстві. За результатами моніторингу уповноважені особи НАЗК, як зазначається, виявили порушення вимог статті 36 Закону України “Про запобігання корупції” щодо передачі в управління підприємств або корпоративних прав у 2 депутатів та ознаки порушення 14 народними депутатами України вимог ч.3 ст. 14 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” (чинний на день набуття статусу народними депутатами VIII скликання). Також вказано, що складено 38 протоколів про адміністративні правопорушення за фактами порушень 23 народними депутатами вимог закону України “Про запобігання корупції” за наступною кваліфікацією: стаття 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) — 29 протоколів14 протоколів — порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів під час участі у прийнятті рішень на пленарних засідання Верховної Ради України 15 протоколів — порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у зв’язку з використанням свого статусу народного депутата і наданих повноважень у приватних інтересах, шляхом направлення депутатських звернень і запитів стаття 172-4 КУпАП (порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності) — 7 протоколів, з яких:2 протоколи складено за порушення встановлених законом обмежень щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю або підприємницькою діяльністю 5 протоколів складено за порушення обмежень щодо входження до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку стаття 172-5 КУпАП (порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків) — 1 протоколстаття 188-46 КУпАП (невиконання законних вимог (приписів) НАЗК) — 1 протокол."Найбільшу кількість протоколів складено стосовно позафракційних народних обранців — 9 депутатів, друге місце посідають депутати від фракцій партії “Блок Петра Порошенка” та політичної партії “Народний фронт” — по 5 депутатів, 2 депутата від фракції політичної партії “Опозиційний блок” та по одному депутату від Радикальної партії Олега Ляшка та групи “Партія “Відродження”, - вказали у НАЗК. Нагадаємо, НАЗК виявило в деклараціях нардепів недостовірні відомості на 8,5 млрд грн.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ценные пиндосяцкие бумаги могут представлять ценность только при поносе.
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ !!!
уКРАИНЦИ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
Весёлый Роджер
Я не Зразумыл ни хрена! А шо у россейском Крыму до хрена щирых партизан? А на Донбассе, Луганску? ЩО зовсим НЫМА??? А що так? А ..., нима грошей для патриотив! А вот такие пропа_Хандоны хунты, типа Шмули_Елен, в 2014 року писали, о скором огромном партизанским движении на ВСЕЙ пророссийской территории. И ... НИКОГО! Тильки щирые рагули долбоЭбы, шо Героически валили мачты и строили баррикады на жд путях. Щоб вуголь не шёл на прямую нищебродам эуропейским, а тильки через Белоруссию и не поверите, через самого аХрессора Россию! Ось воно як! По старой щирой традиции!!! Уси гуртом спиваем! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» «Приспів: Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, в бою не відступай! Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, швыдчее ты тикай!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Сила нации у повний дебилизации!
Весёлый Роджер
Это Шмуля что такое "просто ляпота сквернословия"??? Это значит -тебе всё можно - ты .лядь пархатый дэбил избранный по дупе? А всем остальным ты тут делаешь замечания, да ещё поучаешь их уму разуму! Ну ТВАРЬ хуцписткая, ну МЕРЗОСТЬ продажная! Для всех, поисковик Гугл - "что такое хуцпа". И пусть хоть Один мне тут напишет, что это не про тебя Шмуля, пархатая ты мерзкая и СВЕРХНАГЛАЯ ТВАРЬ!
Игбун Хохлов
А как в пиндостане? Какое там соотношение миллиардеров к куче нищих? У 17% населения денег даже на жратву не хватает.
Герой Крут
Даже не знаю... Косовский сценарий лучше подходит для Крыма. А в известной всем гимно-песне поется, что "від Сяну до Дону".
Весёлый Роджер
ГДЕ там слово ЕВРЕЙ??? ЭЙ поддонок ШМУЛЯ! ГДЕ??? Ты фекалия своего народа как и Бени, Пети, Зели и др. продажные поддонки! У вас НЕТ Родины, бо вы все вот такие - ТВАРИ и продажные УРОДИНЫ!