Политикаwww.slovoidilo.uaJun 29

НАЗК склало протоколи на чотирьох нардепів

nk_hauz/-mdmgwns6ipkp6d-wz86.jpg

Національне агентство із запобігання корупції за два тижні склало і направило до суду 99 адміністративних протоколів, зокрема і на народних депутатів.

Про це повідомила пресслужба НАЗК у вівторок, 29 червня.

Зокрема, відразу два протоколи складено за конфлікт інтересів на Артема Нагаєвського. За даними НАЗК, він двічі звернувся до МВС з депутатським зверненням, в якому порушувалося питання, що становило його приватний інтерес.

На нардепа Іллю Ківу. Він звернувся з депутатським зверненням до в.о. директора ДБР щодо питання, у якому був його приватний інтерес.

Ще на двох нардепів склали протоколи за отримання подарунків, які не входять у рамки закону.

Так, Максим Гузенко у 2020 році отримав від юридичної особи подарунок у вигляді комплексу послуг (проживання, авіапереліт, харчування, послуги з конференції, екскурсійне обслуговування, транспортне обслуговування, страхування), вартість якого перевищує один прожитковий мінімум.

А Іванна Климпуш-Цинцадзе, обіймаючи посаду віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, отримала в подарунок авіапереліт, вартість якого перевищує один прожитковий мінімум.

Нагадаємо, раніше НАЗК направило до суду адмінпротокол на нардепа Скороход.

💬 Последние комментарии
е
когда собаке делать нечего, она яйца лижет.... ну вот КАК отмена перевода часов будет противодействовать "российской агрессии"?...если ту же Россию абсолютно не смущает наличие на своей территории 7 или 8 часовых поясов..... дебилы блин....
е
Елена, так что ВСЕ эти люди недоумки ничего не понимающие или ТЫ тупая дура?? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, брехло? ТВОЙ герой Сеня-кролик тоже недоумок у тебя???))))
е
СРАЗУ видна ВСЯ мощь тупого интеллекта... Тебе склеротичке напомнить ТВОИ утверждения по газу, по развитию промышленности??? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, а брехло трепливое??? Не можешь за свои слова отвечать, тогда заткнись и вали отсюда в свою Америку к морячкам под мост!!!
:-(
Даун
:-)
ФилосоФ трех строк
:-(
голос с того света...
Гость
И антинародное властвование проводит военную операцию против жителей Донбасса, которые отказались признавать итоги государственного переворота.