Политикаwww.ukrinform.ua6 мая

НАЗК виплатило ₴174,3 мільйона парламентським партіям у першому кварталі

nk_hauz/-m_0wfkgbaj5kcdqyguj.jpg

Національне агентство з питань запобігання корупції виплатило парламентським партіям 174,273 млн гривень у січні-березні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НАЗК.

"Протягом січня-березня 2021 року НАЗК розподілило і перерахувало кошти на загальну суму 174 мільйони 273 тисячі гривень, виділені із державного бюджету на фінансування статутної діяльності п’ятьом парламентським партіям", - йдеться у повідомленні.

Фінансування отримали всі парламентські партії, в тому числі й “Голос”.

Як повідомлялося, раніше перерахування державного фінансування партії "Голос" не здійснювалося у зв’язку із зупиненням державного фінансування на підставі відповідного наказу НАЗК від 23 грудня 2020 року. НАЗК призупинило фінансування "Голосу", оскільки партія сплатила за оренду офісів кількох територіальних організацій коштом державного фінансування.

Партія "Голос" звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва. У позові партія просила скасувати наказ, яким було зупинено державне фінансування, та визнати протиправними складення НАЗК акту та висновку за результатами аналізу звіту партії. 9 квітня ОАСК розглянув справу по суті та виніс рішення про скасування наказу НАЗК щодо зупинення фінансування партії, яке не набрало законної сили.

💬 Последние комментарии
Флорин Курта
Кто или что дает тебе право навешивать ярлыки суперэтносов на другие народы?
Флорин Курта
А почему ты решил, что поляки, например, славяне?
---
если бы Россия напала на Украину то была бы война а не ато и оос.Это по конституции Украины.Все просто -нет войны -нет агрессии
---
не сходится ни как-на счет злобы тут мы всем фору дадим,о культуре я вообще молчу-у нас сплошная чернуха и гнет.,а умственная ограниченость-это натыкаться на грабли на которые натыкались другие и давно поставили предупреждающие знаки возле этих граблей.К стати по чему французы не празднуют день великой буржуазной рэволюции?? День взятия Бастилии празднуют а день рэволюции нет.Свобода.Равенство.Братство...а не празднуют.Почему?? Может они умственно отсталые или злобные??
Каменяр
На рахунок позиції України по Мінським угодам - знову брехня, яка поширюється кремлівськими пропагандистами. Вибори на окупованих територіях можливо проводити лише виключно по українським законах, по українській Конституції. І в виборах не мають права приймати бандити ЛНР і ДНР, найманці, які прийшли з РФ та різних Сербій, Бразилій, Осетій і Абхазій, а також ті, хто отримав російське громадянство та ГОЛОСУВАВ НА ВИБОРАХ В РФ. ФЕЙС-КОНТРОЛЬ обовязковий!!!
---
поляки,словаки,русские .беларусы,черногорцы,украинцы, кто они такие?? Просто славяне.Почему так плющит от этого ?
---
ну и в чем разница,да еще огромная?
Авторские статьи