НАЗК виявило понад тисячу порушень у звітах політичних партій
Политикаwww.unn.com.ua19 апреля 2018

НАЗК виявило понад тисячу порушень у звітах політичних партій

Національне агентство України з питань запобігання корупції виявило 1007 різних видів порушень у звітах політичних партій. Про це йдеться у Моніторинговому звіті щодо діяльності НАЗК в частині забезпечення законності та прозорості політичних фінансів, передає УНН. "За результатами шести етапів звітування партій НАЗК перевірило 1446 щоквартальних фінансових звітів. У 659 з них воно виявило 1007 різних видів порушень", - йдеться у звіті. Так, найбільш поширеним порушенням є не повнота інформації у звіті, 55% порушень пов'язані саме з цим. На другому місці - невідповідність оформлення звіту, 26% порушень. Разом з тим, не було зафіксовано жодного порушення законодавства щодо передвиборної агітації. Моніторинговий звіт був підготовлений Центром політико-правових реформ, з період з початку створення НАЗК і до 1 квітня. Як повідомляв УНН, шість парламентських політичних партій отримають кошти з державного бюджету, передбачені на фінансування статутної діяльності партій у IІ кварталі 2018 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Надеюсь,что-то получится.А то скоро в супермаркетах прийдётся ставить кассы самообслуживания,так как кассиров и так не хватает,а с этой историей-обслуживание на украинском,и те,что были уйдут.Люди переводятся на склад,куда угодно,.....кто принципиально не хочет говорить на украинском,кто из-за насильственного насаждения.И это только начало.
майдаун
вот сразу видно, что никто не платит за выход, не поит спецчайком, не угощает печеньками,,,
Гость
СЛЫШАЛИ? ВОТ ГДЕ ВАША НЕЗАВИСИМАЯ УКРАИНА?!
Кот Матроскин
Гробы тоже дорожают...
3021
Это второй штопаный гой, разговаривающий в повседневной жизни на русском, не титульной нации, но навязывающие укр. язык. Зе и По, этих двух галимых поцев, нужно посадить в тюрьму за коррупцию и не выпускать до тех пор, пока эти два любителя филологии, не выучат в совершенстве китайский язык.
ЭТО НЕ МИТИНГИ
НУ ЧТО ЭТО ЗА МИТИНГИ? ДЭРЖАВНЫХ ПРАПОРИВ НЕТ, ЩЭНЭВМЭРЛУ НЕ ВОЮТ...
воля
в скм метинвест ахметки уже введена