НАЗК вже перевіряє декларації суддів Верховного Суду та КСУ
Политикаsud.ua28 мая 2020

НАЗК вже перевіряє декларації суддів Верховного Суду та КСУ

Частина суддів вже подала декларації за 2019 рік до Реєстру.

Національне агентство з питань запобігання корупції перевіряє декларації високопосадовців відповідно до нового Порядку черговості. Згідно з документом, у першу чергу мають бути перевірені декларації Президентів, Прем’єр-міністрів, міністрів, суддів вищих судів та народних депутатів України, передає прес-служба НАЗК.

«Частина з цих осіб уже подала декларації за 2019 рік до Реєстру. Їх перевірка вже розпочата.

Оскільки у Реєстрі поки наявні не всі декларації високопосадовців, НАЗК починає перевіряти суб’єктів декларування, що йдуть у порядку черговості наступними. Причому відбувається перевірка не тільки тих осіб, що займали високі посади в 2019 році, але й тих, які були призначені в поточному році», — йдеться у повідомленні.

Після того, як НАЗК отримає всі декларації цих груп осіб, пріоритетними для перевірки будуть ті, які подані останніми.

Зазначається, що частина декларацій перевіряється на підставі звернень громадян, які ініціювали проведення повних перевірок. У тому числі перевіряються декларації 5 народних депутатів, одного заступника Генерального прокурора, 17 працівників органів прокуратури, 5 депутатів обласних рад та 15 посадових осіб державних підприємств (установ).

Кампанія декларування закінчується за 4 дні (1 червня). Просимо суб’єктів декларування не зволікати із поданням декларацій. Якщо у вас виникають питання щодо заповнення декларації, ви можете скористатися сервісами, вказаними за посиланням.

Написать комментарий