Политикаwww.ukrinform.uaSep 17

НАЗК взялося за декларації Разумкова, Стефанчука та Шуфрича

nk_hauz/eS_GT9SnR.jpeg

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало перевірку 96 декларацій публічних службовців, зокрема 65 народних депутатів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Усього з початку 2021 року НАЗК узяло в перевірку вже 1183 декларації публічних посадовців.

За посадою (порядком черговості) НАЗК узяло в перевірку декларації 63 народних депутатів. Серед них – Нестор Шуфрич, Федір Веніславський, Данило Гетманцев, Дмитро Разумков, Руслан Стефанчук.

За результатами проведеного моніторингу способу життя НАЗК розпочало перевірку декларацій, поданих 4 особами. Зокрема народного депутата Тараса Батенка.

За результатами аналізу ризиків у деклараціях цифровими інструментами фахівці НАЗК розпочали перевірку стосовно 16 осіб.

На підставі повідомлень про можливе недостовірне декларування від громадян, журналістів та правоохоронців НАЗК узяло в перевірку декларації 12 осіб.

Крім того, у зв’язку з нововиявленими обставинами НАЗК розпочало повторну перевірку декларації, поданої народним депутатом Олександром Куницьким.

На проведення повної перевірки декларацій передбачено до 120 календарних днів. За наявності підстав перевірку може бути продовжено, але не більш ніж на 60 календарних днів.

Як повідомляв Укрінформ, 9 вересня НАЗК повідомило, що виявило ознаки кримінального правопорушення (ст. 366-2 Кримінального кодексу України) у ще чотирьох деклараціях посадовців, зокрема судді Конституційного суду України Олександра Касмініна і народного депутата Олександра Куницького.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))
Ост
Кот прав.
е
Родина, это та страна, что любят и развивают... а ты ей торгуешь, разницу понятное дело ТЫ не видишь, а она ЕСТЬ! понятно, дура продажная!
е
опять СВОЙ опыт всем приписываешь...
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.