Политикаwww.ukrinform.ua17 сент.

НАЗК взялося за декларації Разумкова, Стефанчука та Шуфрича

nk_hauz/eS_GT9SnR.jpeg

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало перевірку 96 декларацій публічних службовців, зокрема 65 народних депутатів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Усього з початку 2021 року НАЗК узяло в перевірку вже 1183 декларації публічних посадовців.

За посадою (порядком черговості) НАЗК узяло в перевірку декларації 63 народних депутатів. Серед них – Нестор Шуфрич, Федір Веніславський, Данило Гетманцев, Дмитро Разумков, Руслан Стефанчук.

За результатами проведеного моніторингу способу життя НАЗК розпочало перевірку декларацій, поданих 4 особами. Зокрема народного депутата Тараса Батенка.

За результатами аналізу ризиків у деклараціях цифровими інструментами фахівці НАЗК розпочали перевірку стосовно 16 осіб.

На підставі повідомлень про можливе недостовірне декларування від громадян, журналістів та правоохоронців НАЗК узяло в перевірку декларації 12 осіб.

Крім того, у зв’язку з нововиявленими обставинами НАЗК розпочало повторну перевірку декларації, поданої народним депутатом Олександром Куницьким.

На проведення повної перевірки декларацій передбачено до 120 календарних днів. За наявності підстав перевірку може бути продовжено, але не більш ніж на 60 календарних днів.

Як повідомляв Укрінформ, 9 вересня НАЗК повідомило, що виявило ознаки кримінального правопорушення (ст. 366-2 Кримінального кодексу України) у ще чотирьох деклараціях посадовців, зокрема судді Конституційного суду України Олександра Касмініна і народного депутата Олександра Куницького.